Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dive: The Medes Islands Secret gra
4.3
10

Dive: The Medes Islands Secret

Wszyscy miłośnicy opowieści o poszukiwaniu skarbów na pewno polubią naszą nową grę pt. "Dive: The Medes Islands Secret", odkąd wręcz pieni się ona od nadmiaru przygód, niebezpieczeństw oraz oczywiście wypraw na poszukiwanie kryształów! Wybierz się do Medes Islands i odkryj dno oceanu w poszukiwaniu skarbów, które znajdowały się tam od wieków! Szczątki rozbitego statku kryją w sobie bezcenne przedmioty, które odkryte mogą zostać jedynie przez najodważniejszych poszukiwaczy. Czy jesteś jednym z nich? Pobierz "Dive: The Medes Islands Secret" już teraz, zupełnie za darmo i przejdź test na dnie oceanu!

DIVE: THE MEDES ISLANDS SECRET ZRZUTY EKRANU

DIVE: THE MEDES ISLANDS SECRET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeżeli masz ochotę spróbować nurkowania, to “Dive: The Medes Islands Secret”, nowa gra przygodowa od Cosmonaut Games daje Ci na to możliwość. W tej produkcji wcielisz się w rolę poszukiwacza skarbów, Johna Saundersa i będziesz przemierzał dno oceanu u wybrzeży Hiszpanii w poszukiwaniu różnych wskazówek... Read more

Rozpoczynając, musimy nadmienić, że “Dive: The Medes Islands Secret” jest świetnym odbiciem od wszystkich szybko rozwijających się gier z ukrytymi przedmiotami i innych logicznych zagadek. Obecne tutaj opracowanie graficzne jest absolutnie przepiękne, a w miarę jak będziesz postępował w rozgrywce, będzie Ci dane podziwianie i odkrywanie wielu interesujących miejsc. Świetna ścieżka dźwiękowa w połączeniu z prostym typem rozgrywki czyni tą grę prawdziwą perełką. Może Ci się wydawać, że nurek płynie dosyć wolno, jednak jego ruchy i tempo są bardzo zbliżone do realistycznego nurkowania. Będziesz postawiony przed dosyć ambitnym wyzwaniem, kiedy będziesz musiał sprawdzić swoją koordynację podczas wymijania niebezpiecznych podwodnych roślin oraz zwierząt (w szczególności tych, które mogą Cię poważnie zranić lub nawet zabić). Nawet w sytuacjach kiedy Ci się nie powiedzie, gra pozwala Ci rozpocząć w miejscu, w którym poległeś ostatnim razem.

Jeżeli chodzi o instrukcje oraz podpowiedzi, to są one praktycznie zbędne, odkąd rozgrywka jest bardzo prostolinijna i logiczna. Wszystkie wyspy zostały idealnie narysowane, a życie podwodne zostało opracowane z dbałością o szczegóły. Im dalej zajdziesz w rozgrywce, tym więcej zwierząt będziesz napotykał na swojej drodze. Z całą pewnością “Dive: The Medes Islands Secret” należy do jednych z najlepszych przygodówek w jakie dane nam było kiedykolwiek zagrać. Barwna prezentacja,  przedzierające się przez taflę wody promienie słońca, całe mnóstwo starożytnych ruin oraz mięsożerne ryby- wszystko to składa się na obecną tutaj intuicyjną rozgrywkę. Zagraj w tą intrygującą produkcję i odkryj kilka przepięknych podwodnych krajobrazów! Pamiętaj jednak aby trzymać się daleko od rekinów!