Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dirty Dancing gra
4.047619047619
42

Dirty Dancing

"Dirty Dancing" to gra logiczna stworzona na podstawie filmu z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych. Gra ta nauczy Cię tańczyć. Stwórz własną postać i rozpocznij niesamowitą podróż poprzez tajemniczy świat tańca. Przejdź przez wszystkie łamigłówki w grze i weź udział z Zawodach Tanecznych na Zamknięcie Sezonu. Johnny i Penny zrobią wszystko, abyś dobrze wypadł i wygrał nagrodę główną. Miłej gry!

DIRTY DANCING ZRZUTY EKRANU

DIRTY DANCING RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Każdy chyba widział legendarny film z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych, zatytułowany “Dirty Dancing”. Ta niskobudżetowa produkcja z nieznaną obsadą okazała się ogromnym sukcesem i zarobiła ponad 300 milionów dolarów. Nie ma się co dziwić, że firma Codemasters posłużyła się tą produkcją w swojej nowej grze logicznej... Read more

Gra ma miejsce latem roku 1963 w domu na Kellerman Mountain - czyli tam, gdzie rozgrywała się akcja filmu. Rozpoczynasz od stworzenia awataru swojej postaci. Cała masa opcji umożliwi Ci stworzenie postaci podobnej do Ciebie. Możesz wybrać płeć, karnację, włosy, ryzy twarzy i ubiór, co stanowi świetną zabawę. Potem możesz zacząć poruszać się po obozowisku i zająć się rozwiązywaniem zadań, które napotkasz na swojej drodze.

Aby wygrać, musisz kupować nowe kroki taneczne. Kiedy już uzyskasz do nich dostęp, musisz nauczyć się tańczyć, klikając na poszczególnych krokach pojawiających się na ekranie. Jeśli uda Ci się utrzymać odpowiednie tempo wzrośnie Twoja pewność siebie. Kiedy osiągnie ona maksymalny poziom, będziesz gotowy, aby wziąć udział w ostatecznym konkursie tańca.

“Dirty Dancing” to niezwykle wciągająca gra, która łączy w sobie wiele popularnych gatunków gier. Poszukiwanie ukrytych przedmiotów, zadania na czas, łączenie trzech pasujących elementów - to wszystko czeka tu na Ciebie.

Gra posiada także ładną grafikę i czarującą muzykę. Jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 73 MB