Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Diaper Dash gra
3.955223880597
67

Diaper Dash

Gatunek: Na czas

Mając w domu małe dziecko większość czasu pochłania opieka nad nim. Umiesz sobie wyobrazić ile czasu zabiera zajmowanie się całą gromadką?! Na pewno nie! Ta zabawna gra na czas pokazuje jak to jest zajmować się dziećmi! Pomóż Wilsonowi prowadzić jego żłobek. Karm dzieci o właściwych porach, zabawiaj je, zmieniaj pieluchy i rób co w Twojej mocy, aby były szczęśliwe!

DIAPER DASH ZRZUTY EKRANU

DIAPER DASH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Kolejna gra w serii Dash autorstwa PlayFirst to “Diaper Dash”. Jako naukowiec i wynalazca Wilson, spotykasz Flo, która podsuwa Ci pomysł tworzenia urządzeń bezpiecznych dla dzieci.. Read more

Ruszasz do przodu po przejściu 10 poziomów w danym miejscu. Każdy budynek składa się z pokoju wyposażonego w kojec, krzesełko dziecięce, łóżeczka, miejsca zabaw i stanowiska do przewijania. Ach, no i oczywiście mnóstwa rozkosznych bobasów z ich własnymi życzeniami i potrzebami - musisz tylko spełniać je na czas!

Gra toczy się w przyzwoitym tempie, mniej szalonym niż w poprzednich częściach serii Dash. Po każdym poziomie możesz zdecydować, które ulepszenia (ogółem jest ich ponad 20) chciałbyś nabyć w pierwszej kolejności dla swojego żłobka.

Masz do wyboru dwa tryby: Career (Kariera) i Endless Day (Niekończący Się Dzień). Pierwszy zapozna Cię z wciągającą fabułą i przeprowadzi przez 50 poziomów szalonej opieki nad dziećmi. Na każdym poziomie będziesz musiał osiągnąć minimalny cel finansowy, i spróbować osiągnąć zarobki eksperta. Endless Day ma trzy poziomy trudności (łatwy, średni i trudny), na których grasz tak długo, aż pięć bobasów będzie niezadowolonych.

Grafika jest barwna i dopracowana, a muzyka czarująca - tak samo jak każde niemowlę, na które natkniesz się w grze. Szczerze mówiąc, po dziesiątkach poziomów gra może wydawać się powtarzalna, jednak mimo to “Diaper Dash” podobała nam się, gdyż jest naprawdę zabawna, słodka i nowatorska.