Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Detective Quest: The Crystal Slipper Collector's Edition gra
3.875
8

Detective Quest: The Crystal Slipper Collector's Edition

Pokaż na co cię stać, znajdź i uratuj swoją prawdziwa miłość w fantastycznej, nowej grze zatytułowanej Detective Quest: The Crystal Slipper Collector's Edition! PO tym jak pojawił się tajemniczy książę i poprosił cię o pomoc, twoje życie całkowicie się zmienia. Pomóż biednemu księciu odnaleźć dziewczynę, z która tańczył na balu. Brzmi znajomo? Dowiedz się co stało się z ta dziewczyna i niech miłość zwycięży! Poczekaj na ukazanie się Detective Quest: The Crystal Slipper Collector's Edition, co nastąpi już niebawem!

DETECTIVE QUEST: THE CRYSTAL SLIPPER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DETECTIVE QUEST: THE CRYSTAL SLIPPER COLLECTOR'S EDITION

DETECTIVE QUEST: THE CRYSTAL SLIPPER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Panie i Panowie! Charles Perrault jest wieczny! No i proszę: Detective Quest: The Crystal Slipper jest kolejnym przedsięwzięciem klasycznej opowieści o Kopciuszku. Pamiętacie? Przypomnimy wam. Akcja obraca się wokół biednej dziewczyny. W jakiś sposób udaje jej się  uczestniczyć w wielkim balu, gdzie zakochuje się w niej młody książę...jednak o północy dziewczyna ucieka i zostaje po niej jedynie kryształowy trzewiczek, który przypomina księciu o ślicznej dziewczynie. Książę jest jednak bardzo uparty – by ją znaleźć najmuje cała armię detektywów. Od tego momentu akcja nabiera tempa i rozwija się jak oryginalna opowieść. Tak cudowna gra została zrobiona przez Elephant Games. Nieoczekiwanie, studio to potrafi robić jedną wspaniała grę za drugą!.. Read more

Każdy kto lubi gry Ukryte Obiekty będzie zadowolony jeśli nie są one standardowe, ale innowacyjne. Nie trzeba znajdować przedmiotów z listy, ale odkładać je na właściwe miejsce. Oczywiście, może wam się to wydać proste, ale nic z tego! Każdy może dopasować posąg księcia z posągiem księżniczki, ale jest tu mały kruczek, który czyni to trudniejszym, to na pewno! Odświeża to gatunek HO i szczerze powiedziawszy, bardzo nam się to podoba! Gra staje się bardziej wyzywająca a hardcorowym graczom się spodoba, prawda? Po prostu dobrze połączcie podchwytliwe obiekty! Jak już podejmiecie decyzję, zobaczymy krótką animację, np. zalśni ogień jeśli go zapalicie a królik zje marchewkę jeśli mu ją dacie. Trzeba być ostrożnym a okaże się, że zwykłe sceny także kryją w sobie sekrety (szukajcie kota przy kominku).

Warto również wspomnieć, że sceny Ho pełne są maleńkich szczegółów. Szeroka jest także ich tematyka od uroczych (jak śpiące szczeniaczki) do tych mrocznych (wydaje się, że zauważyłam przyrządy tortur). Naturalnie, dziś trudno sobie wyobrazić gatunek HO bez mini-gier, a tu jest ich cała masa. Jak dla mnie, niektóre są zbyt proste, na przykład, rozplątywanie nici, ale niektóre bardzo wyzywające. Okazuje się, że delfiny prowadzą bardzo skomplikowany tryb życia, jeśli można tak to ująć...

Kolejną cechą, która ujęła mnie w Detective Quest: The Crystal Slipper jest kamera! Mamy kamerę i możemy robić małe fotki zdumiewających stworzeń, które napotkamy w czasie naszej przygody (dlatego tez na koniec mamy album z niezwykłymi zdjęciami). A tak przy okazji! Jeśli kochacie zwierzęta, spodoba wam się to: możemy wybierać różne zwierzaki, które mogą nam pomóc. Na przykład, mały gronostaj może myszkować w trudno dostępnych miejscach i przynieść potrzebne nam przedmioty! Tak więc, panie, przestańcie promować zabijanie zwierząt dla futer, mają one lepsze zastosowanie!

Gra ma świetne podkłady głosowe i sceny przerywnikowe. Może macie dosyć tematu ocalania księcia, ale ścieżka, którą  obrał deweloper jest dobra i wysokiej jakości. Nie trzeba wiele się nachodzić, świat gry jest obszerny by w niego wniknąć.

Nie spieszcie się na początku gry i bądźcie pewni, że podjęliście właściwą decyzję w sprawie trybu gry. Nawet tryb zwykły jest dość trudny. Przynajmniej są łatwiejsze gry na rozluźnienie, ale jeśli nie chcecie grac w coś wyzywającego i trudnego, lepiej omińcie Detective Quest: The Crystal Slipper.

Podsumowując, Detective Quest: The Crystal Slipper jest wspaniałą grą Ukryte Obiekty z wciągającą fabułą, innowacyjna grą dla tych, którzy wciąż kochają baśnie i ostre wysilanie umysłu. Miłej zabawy!