Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Delaware St. John: The Seacliff Tragedy gra
3.9090909090909
11

Delaware St. John: The Seacliff Tragedy

Baw się dobrze przy ciekawej i tajemniczej fabule w nowej, bezpłatnej grze Delaware St. John: The Seacliff Tragedy. Delaware St. John słyszy głosy, prowadzące go na miejsce rozpadającego się parku rozrywki. Cztery lata temu zginęło tutaj ponad sto osób. A teraz Delaware bada tą straszną historię, oglądając to miejsce! Możesz bezpłatnie pobrać grę Delaware St. John: The Seacliff Tragedy. Baw się dobrze przy tej ekscytującej grze przygodowej! Powodzenia!

DELAWARE ST. JOHN: THE SEACLIFF TRAGEDY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DELAWARE ST. JOHN: THE SEACLIFF TRAGEDY

DELAWARE ST. JOHN: THE SEACLIFF TRAGEDY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Delaware St. John: The Seacliff Tragedy od BigTimeGames nie jest grą charakteryzującą się ogromnymi zmianami w gatunku point-and-click. Ta część gry jest zdecydowanie bardziej doszlifowana pod względem fabuły, jak i grafiki; jest też dużo trudniejsza od poprzednich serii. Producenci najwyraźniej dorastają, wciąż jednak utrzymują rodzinny klimat gry.                                                                                                          Tym, którzy słyszą o grze po raz pierwszy, pragniemy przypomnieć, że jest to trzecia część serii Delaware St. John. Właściwie, każda część jest samowystarczalna i można w nią grać oddzielnie. Jak zwykle, znajdujesz się w Delaware, żeby rozszyfrować kolejne paranormalne zjawisko. Najprawdopodobniej docenisz jedną wielką nowość, jaka się pojawia w tej części. Teraz nie tylko będziesz jeździł  po stanie Delaware, będziesz też woził Kelly, wiernego pomocnika. Szczerze mówiąc, gra z Kelly to miłe urozmaicenie. Teraz możemy poznać ją lepiej i dowiedzieć się, co łaczy ją z Delaware. Dzięki tej nowince w fabule, gra zdaje się być bardziej dynamiczna, a nawet intrygująca.                W przeciwieństwie do poprzednich dwóch, zbyt krótkich części, w trzecią można grać 2-3 godziny. The Seacliff Tragedy zapewnia zdecydowanie więcej rozgrywek gry. Daleko jej od bycia grą trudną, ale rozwiązanie jej niezwykle kłopotliwych zadań może zająć od 8-10 godzin. W grze Delaware St. John: The Seacliff Tragedy godne uwagi są również liczne animacje i przerywniki filmowe.  Pod względem grafiki, lokacje są bardzo dobrze rozplanowane, a sceny wyglądają tak jakbyśmy je sobie wyobrażali w prawdziwym życiu, np. jak park w nocy - straszny, ponury, i przyprawiający nas o dreszcze... Read more

Podsumowując, pozostaje jednak kilka elementów, które wymaga poprawek. Czasem odnosi się wrażenie, że akcja Delaware St. John: The Seacliff Tragedy toczy się w tym samym strasznym domu z poprzednich dwóch części. A może by tak wprowadzic jakieś oryginalne elementy w niektórych przestrzeniach? Być może doczekamy się tego w kolejnej części.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 606 MB