Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Death Pages: Ghost Library gra
2.5
10

Death Pages: Ghost Library

Zabadaj sprawę powiązaną ze zniknięciem nastolatków w nowej grze HO Death Pages: Ghost Library. Będziesz musiał ocalić nieszczęsne nastolatki, które zostały schwytane przez okrutnego alchemika, który umieścił ich w książce Romeo i Julia. Nie pozwól by tragiczny los kochanków dopadł i ich! Poszukując wskazówek będziesz musiał znaleźć wiele ukrytych przedmiotów w bibliotece i odwiedzić starożytną Weronę. Pobierz Death Pages: Ghost Library i przeżyj to na własnej skórze!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Death Pages: Ghost Library. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DEATH PAGES: GHOST LIBRARY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DEATH PAGES: GHOST LIBRARY

DEATH PAGES: GHOST LIBRARY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gotów na tajemnicza grę, która z pewnością cię wciągnie bezgranicznie? Zapewne spędziłeś wiele nocy ucząc się do egzaminów i wiele razy zasnąłeś przy książkach w bibliotece…No cóż, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co by było gdybyś został uwięziony w książce, którą właśnie czytasz? To przerażająca myśl, szczególnie jeśli czytasz książkę wojenną, lub podobną. Ten mrożący krew w żyłach pomysł został użyty przez dewelopera Elephant Games przy tworzeniu nowej gry HO. Gra ta nosi tytuł Death Pages: Ghost Library. Jeśli więc jesteś gotów by doświadczyć niezwykłej przygody i spędzić w książce trochę czasy, przeczytaj resztę naszej recenzji by zyskać o grze potrzebną ci wiedzę i pobierz darmową jej wersję!.. Read more

Niewątpliwie, ludzie pracujący przy grze chcieli stworzyć niesamowitą fabułę. Pomimo tego, pomysł o uwięzieniu w książce nie jest nowy, choć sposób przedstawienia całej historii w Death Pages: Ghost Library jest niesamowicie oryginalny. Najwidoczniej trójka studentów podczas gdy przygotowywali się do egzaminów. Nie wiadomo kim jesteśmy, ale równie dobrze możesz być kolegom zaginionych, który martwi się o nich i wyrusza na poszukiwania. W bibliotece spotykamy szalonego bibliotekarza, który posiada mistyczną moc by więzić dusze w książkach! To właśnie uczynił trzem zaginionym uczniom, zatrzaskując ich w książce Szekspira „Romeo i Julia”. Musisz się spieszyć, wiadomo przecież, że książka nie ma szczęśliwego zakończenia! Jeśli chcesz poznać zakończenie tej historii radzimy zakupić nielimitowaną, pełna wersję gry!

Z drugiej strony trzeba przyznać, że nie tylko fabuła w grze może pochwalić się oryginalnością, ale także sama gra. Death Pages: Ghost Library posiada szablonowe cechy gatunku ukryte obiekty, ale także i elementy łamigłówek i mini-gier, dzięki czemu możemy sklasyfikować grę jako połączenie gatunków. Połączenie to sprawuje się wyśmienicie, sceny HO i łamigłówki przeplatają się ze sobą i utrzymują żywe tempo gry> sceny Ho są dobrze zrobione i ciekawe i bardziej skupiają uwagę gracza na odkładaniu przedmiotów na miejsce niż szukanie ich z listy tekstowej. Dodatkowo łamigłówki są równie ciekawe i zrobione z wyobraźnią, szczególnie wariacje gry Tetris. Dobrym dodatkiem jest mapa zrobiona w 3D, która stanowi reprezentację świata z Romea i Julii. Oczywiście, na wypadek kłopotów możemy także korzystać z podpowiedzi.

Grafika i muzyka w Death Pages: Ghost Library są doskonale zrobione z naciskiem położonym na każdy najdrobniejszy szczegół. Grafika jest żywotna, postacie atrakcyjne tła doskonale dopracowane i namalowane. Muzyka jest bardzo miła i przyjemna, tworzy tajemniczą atmosferę, czyli dokładnie to, czego każdy gracz w grze szuka. Podkłady głosowe są dobre a inne dźwięki w tle i ich jakość powinna nas jak najbardziej zachwycić.

Biorąc wszystko pod uwagę, musimy powiedzieć, że Death Pages: Ghost Library jest wysokiej klasy grą HO z elementami łamigłówek i przygody, w której możemy zachwycać się całą grą. Oryginalna fabuła jest jedną z głównych cech gry wraz z zaskakująca grafiką i przyjemnym doświadczeniem audio-wizualnym. Z tą gra nie będziesz się nudził! Miłej zabawy!