Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dead Hungry Diner gra
3.8181818181818
22

Dead Hungry Diner

Przygotuj się na spotkanie z fantastyczną grą na czas pt. Dead Hungry Diner i poznaj świeże metody zarządzania restauracją! Podróżuj przez wioskę Ravenwood i poznaj urocze bliźniaki Gabe'a i Gabby i pomóż im zarządzać interesem. Zadowalaj klientów zanim staną się niecierpliwi i źli, rozwiązuj spory, które się między nimi wywiązują i co najważniejsze pilnuj by płacili za swoje zamówienia. Zarabiaj, udoskonalaj swoje usługi i po prostu dobrze się baw. Pobierz Dead Hungry Diner całkowicie za darmo, ciesz się akcją i udowodnij, że możesz być najlepszy!

DEAD HUNGRY DINER ZRZUTY EKRANU

DEAD HUNGRY DINER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dead Hungry Diner jest typową grą na czas od Black Market Games wypełnioną zombie, wampirami i innego rodzaju potworami. Twoim zadaniem jest pomóc Gabe’owi i Gabby nakarmić wszystkie te straszne stworzenia i ocalić ich miasteczko Ravenwood. Jednak jak tego dokonać? Zobaczmy jak ten temat wpasuje się w ten klasyczny gatunek... Read more

Jak każda inna gra na czas, Dead Hungry Diner zawiera 50 poziomów, które możemy przejść w dwóch różnych trybach. Fabuła zawiera pięć różnych lokacji na każdym poziomie i każdy poziom może zostać ukończony z innym wynikiem w zależności od tego ile pieniędzy uda nam się zarobić. Odmiennie od innych gier o temacie restauracyjnym na czas, Dead Hungry Diner oferuje nam tylko jedno danie – jagody mózgu.

Na pierwszy rzut oka, gra wydaje się znajoma. Mamy tu więc grupę klientów, którzy mają być usadzeni i nakarmieni w miarę szybko. Nie oceniajmy jednak pochopnie! Redukcja w menu i obsłudze zdecydowanie wpływa na dynamikę głównej części gry! Dzięki zdolności rzucania zaklęć, można rozważać rozmaite strategie. Podczas gdy tempo Dead Hungry Diner jest dość żwawe, rzadko jest frustrujące czy denerwujące ponieważ koniecznie trzeba myśleć o cierpliwości klientów. Jako dość nerwowi i porywczy, goście tacy jak zombie czy wampiry powinni być obsługiwanie ze szczególna ostrożnością. W innym razie, będziesz miał do czynienia z wielkim konfliktem!

Ze strony wizualnej, Dead Hungry Diner wygląda dobrze, animacje tych złych stworzeń doskonale pasują do tematyki gry. Muzyka także jest w miarę dobra. Naturalnie, bieg wydarzeń jest do przewidzenia, jednak ich humor doskonale wpasowuje się do tematu a postaci są motywujące.

Podsumowując, Dead Hungry Diner nie wprowadza wielkich zmian w gatunku gier na czas jednak z pewnością dowodzi, że gatunek ten wciąż żyje. Podczas gry otoczka i standardowa gra są nam świetnie znane, ta gra oferuje wystarczająco zwrotów akcji by poczuć powiew świeżości. Powodzenia!