Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Canvas: A Brush With Death Collector's Edition gra
2.75
4

Dark Canvas: A Brush With Death Collector's Edition

Nowa przygoda HO od Vast Studios i Big Fish Games czeka na ciebie w Dark Canvas: A Brush with Death! Poznaj główną postać – Angie i dołącz do niej w jej niebezpiecznej i niezwykłej przygodzie Razem musicie udać się na tajemnicza wyspę i przewidzieć przyszłość! Czy to legenda czy może prawda? Dowiedz się tego badając niezwykłe lokacje i rozwiązując wyzywające łamigłówki. Data ukazania się Dark Canvas: A Brush with Death nie jest jeszcze znana, więc zostań z nami i poznaj ją jako pierwszy!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

DARK CANVAS: A BRUSH WITH DEATH COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK CANVAS: A BRUSH WITH DEATH COLLECTOR'S EDITION

DARK CANVAS: A BRUSH WITH DEATH COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mówi się, że Europa jest kołyską sztuki i wyobraźni Jednym z krajów odpowiedzialnych za ten pogląd są zdecydowanie Włochy. Włoscy poeci i malarze stworzyli wiele wspaniałych dzieł, które tworzą kanony współczesnej sztuki. Logiczne jest zatem, że nowa gra pochodząca od dewelopera Vast Studio podjęła właśnie taki temat. Ta niesamowita gra HO zatytułowana Dark Canvas: A Brush With Death zabierze nas na niezwykłą podróż! Jeśli więc jesteście gotowi by do nas dołączyć w tej wspaniałej, ciekawej podróży poprzez świat wyobraźni i artystyczny świat Włoch, przeczytajcie resztę naszej recenzji!.. Read more

Ta osobliwa gra Dark Canvas: A Brush With Death posiada ciekaw fabułę, która sprawi, że każdy będzie świetnie się bawił. Wcielamy się w rolę ojca, którego córka znika podczas wizyty we Włoszech, co dzieje się tuż po pojawieniu się tajemniczej postaci zwanej Silhouette. Wydaje się, że zniknęła ponieważ odkryła mroczny sekret – jeśli więc chcemy ją odnaleźć i ocalić, również musimy poznać ten sekret! Niestety, miasto w którym dzieją się te rzeczy ogarnęła seria tajemniczych zgonów i jedyną osobą, która może pomóc jest miejscowy malarz, który tworzy pod pseudonimem Virgil. Posiada on specjalne moce przepowiadania przyszłości poprzez swoje prace! Trzeba będzie czytać z obrazów jeśli chcemy odnaleźć córkę i ocalić miasto! Musicie przyznać, że fabuła jest niezwykle wciągające i ciekawa. Jeśli chcecie wypróbować grę, pobierzcie i zagrajcie w wersję próbną lub zakupcie pełną, nielimitowaną wersję  Dark Canvas: A Brush With Death!

Kolejną niezwykłą cecha gry jest grywalność! Ta gra z gatunku ukryte obiekty posiada nacisk na stronę artystyczną, i łączy w sobie elementy gatunków puzzle i przygody. To znaczy, że w Dark Canvas: A Brush With Death nie będziemy tylko chodzić w kółko starając się poznać całą prawdę, ale będziemy musieli trochę pogłówkować. Sceny HO dzielą się na dwa typy: te z lista i te z zarysami przedmiotów, które trzeba odnaleźć. Oba wariant mogą być interaktywne, więc nie będzie tak łatwo. Do tego natkniemy się na wiele łamigłówek i mini-gier. Łamigłówki nie są niczym specjalnym, czasem nawet są nielogiczne, ale powodują, że ciągle brniemy dalej w grę. Mini-gry są dobre ponieważ zmieniają wewnętrzny rytm gry i nie dają się nam nudzić. Niestety, nie mamy mapy, ale system podpowiedzi jest na tyle dobry, że wystarcza na nasze potrzeby. Jeśli chodzi o inne opcje, będziemy mogli wybierać pomiędzy różnymi kursorami i możemy dopasować ekran.

Na koniec, trzeba wspomnieć o grafice i muzyce, które są niezbędnymi składnikami współczesnych gier Z przyjemnością informujemy, że w Dark Canvas: A Brush With Death wszystko wygląda idealnie – sceny przerywnikowe, tła, postacie! Muzyka jest równie ekscytująca i dokłada się do całokształtu odbioru atmosfery!

Podsumowując,  Dark Canvas: A Brush With Death jest wspaniałą grą HO y elementami łamigłówek i przygody, co przez godziny utrzyma nas w jednej pozycji na krześle przed komputerem. Oczywiście, grafika i muzyka dostarczają doskonałych wrażeń audio-wizualnych! Nie zapomnijcie wspomnieć przyjaciołom o tej niezwykłej grze!