Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cute Knight Kingdom gra
3.3448275862069
29

Cute Knight Kingdom

Zagraj w nową, ekscytującą grę RPG Cute Knight Kingdom! Gra cechuje się niebanalną animacją. Idź więc do tajemniczego królestwa i znajdź skarby! Wciel się w rolę młodej dziewczyny, która wyrusza w drogę w poszukiwaniu sposobu na życie. Może spotkasz prawdziwą miłość, poznasz nowych przyjaciół, a może nawet odkryjesz prawdę dotyczącą jej pochodzenia! Możesz pobrać grę Cute Knight Kingdom bezpłatnie i przeżywać nowe, fantastyczne przygody! Baw się dobrze!

CUTE KNIGHT KINGDOM ZRZUTY EKRANU

CUTE KNIGHT KINGDOM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

To oczywiste, że nikomu nie uda się powtórzyć ogromnego sukcesu The Sims. Zespół Hanako Games ośmielił się jednak przedstawić nam swoją nową grę zatytułowaną Cute Knight Kingdom. Pomimo tego, że wystepują w niej pewne błędy i miejscami jest gra trochę niezgrabna, może zafascynować i zaskoczyć graczy, którzy lubią dobre, staromodne rozgrywki gry z elementami stworzonymi na potrzeby klienta.                .. Read more

Po pierwsze, musisz zaadoptować śliczną dziewczynkę i obdarzyć ją umiejętnościami. Bądź ostrożny przy wyborze umiejętności i preferencji, gdyż ogromnie wpłyną one na osobowość dziewczynki. Oprócz tego Cute Knight Kingdom godna jest uwagi ze względu na złóżony system umiejętności, między innymi magię, gotowanie, wytrzymałość, siłę itp.                                                                      Szczerze mówiąc, wstęp ten mogą docenić w pełnej mierze jedynie oddani fani Simsów. W Cute Knight Kingdom występuje kilka zwrotów akcji, które wyróżniają grę spośród innych gier symulacyjnych, ale z drugiej strony oferują także wiele pracy. Jeśli więc nie jesteś wielkim fanem tego rodzaju gier, nie żyw wielkich nadziei dla tej gry. A propos, gracze powinni wiedzieć, że zrozumienie gry zajmuje trochę czasu, a słaba grafika nie pomaga w tej kwestii. Ponadto, instrukcje nie są tak dokładne jak powinny być, i nie ma żadnych konkretnych celów, więc praktycznie jesteś zdany na siebie.                                                              Na szczęście, zaangażowanie w poznawanie nowych możliwości i odblokowywanie nowych zadań zajmuje większą część rozgrywki gry. Cute Knight Kingdom ma wiele wariantów zakończenia, więc możliwości ponownej rozgrywki są dość wartościowe. Jednakże, podejmowanie się wszystkich rodzajów zakończeń wymaga poświęcenia, a niektórzy gracze mogą uznać, że po 3 lub 4 rozgrywkach gry, zbyt wiele elementów się powtarza. Gra jest zdecydowanie przeznaczona dla dziewczyn, które marzą o Księciu z Bajki.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 37 MB