Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition gra
3.0833333333333
12

Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition

Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition jest porywającą grą rozgrywającą się w mieście Agony Creek. Spokojnym życiem miasteczka wstrząsnęła katastrofa, która miała miejsce w kopalni i pochłonęła wiele istnień ludzkich. Miasto zostało zniszczone a po jego ciemnych, opuszczonych ulicach wciąż błąkają się zagubione dusze zmarłych. Znajdziecie tu mnóstwo scen z ukrytymi obiektami i zawiłych łamigłówek, które zajmą was na dobrych kilka godzin. Pobierz Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition całkowicie za darmo i poprowadź własne dochodzenie dotyczące wydarzeń w kopalni.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

CURSED MEMORIES: THE SECRET OF AGONY CREEK COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CURSED MEMORIES: THE SECRET OF AGONY CREEK COLLECTOR'S EDITION

CURSED MEMORIES: THE SECRET OF AGONY CREEK COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games prezentuje nową, fantastyczna grę z gatunku HO zatytułowaną Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector’s Edition! Fabuła gry jest wciągająca. Wyobraź sobie, że tuż po przebudzeniu stwierdzasz, ze jesteś przykuty łańcuchem do podłogi w jakimś odrażającym pomieszczeniu, okropne, czyż nie? Następnie musisz rozwikłać tajemnicę Agony Creek i uciec póki nie będzie za późno! Trzeba unikać niebezpiecznego oficera policji, tajemniczego fantoma, dowiedzieć się dlaczego miasto zostało ewakuowane, następnie dotrzeć do ciemnej przeszłości założyciela miasteczka. Wszystko to znajdziecie w tej niezwykłej grze... Read more

Gra posiada niezwykłą, ciemną i tajemniczą atmosferę i mroczne postacie, co w połączeniu z ciekawą fabułą tworzy niesamowity efekt.

To wydanie kolekcjonerskie z zawartością bonusową, której nie będzie w standardowej wersji gry.

Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector’s Edition jest cudowną grą. Sceny z ukrytymi obiektami są przejrzyste i interaktywne. Nie ma tu żadnych maleńkich obiektów do znalezienia. Podkłady głosowe pasują do postaci. Sceny HO są typu stosowego, co pasuje do atmosfery gry. Padający deszcz wzmaga całą atmosferę. Grafika jest dość nieczysta jednak biorąc pod uwagę miejsce akcji, nie ma to znaczenia. Nie znajdziecie tu nudnego tematu zaginionej osoby, którą trzeba odnaleźć, zamiast tego odkryć trzeba sekret miasteczka w którym się znaleźliśmy. Spodoba wam się przeszukiwanie opuszczonego miasta. Gra składa się z 6 rozdziałów i gry bonusowej a także małych worków z pieniędzmi, które możecie zbierać by odblokować dodatkową muzykę i inne dodatki. Gra bonusowa jest w rzeczywistości jak zwykły BONUS a nie jest zakończeniem gry jak to miało miejsce w przypadku innych gier. Jest tu wiele rzeczy do zrobienia więc gra jest dość wyzywająca.

Podsumowując, Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector’s Edition jest fantastyczną i wciągającą grą, którą powinieneś zdecydowanie wypróbować!