Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Curse of the Ghost Ship gra
2.2857142857143
63

Curse of the Ghost Ship

Legandarny statek Pride zatonął na wodach morza Kraibskiego ponad 80 lat temu. Zarez z nim zaginął bezcenny diament Florentine, który należał do samego cesarza Austrii. Jest to krótkie wprowadzenie do nowej gry z ukrytymi przedmiotami pt. "Curse of the Ghost Ship". Przyłączysz się tutaj do słynnej poszukiwaczki skarbów, Annie O'Conors, która zamierza odkryć tajemnicę kryjącą się za zatopionym statkiem oraz odzyskać drogocenny klejnot. PObierz "Curse of the Ghost Ship" już teraz zupełnie za darmo i rozpocznij swoją morską przygodę!

CURSE OF THE GHOST SHIP ZRZUTY EKRANU

CURSE OF THE GHOST SHIP RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeżeli szukasz kolejnego tytułu do swojej kolekcji produkcji pod sekcją “nigdy nie graj w te rzeczy”, to wydana przez House of Tales gra pt. ” Curse of the Ghost Ship” okaże się dla Ciebie wręcz idealna. Przepraszamy za takie sarkastyczne rozpoczęcie, ale jest to niestety bardzo smutną prawdą..... Read more

Historie o statkach widmo są z reguły bardzo wciągające, dlatego też postanowiliśmy od razu zabrać się za wypróbowywanie tej gry. Niestety “Curse of the Ghost Ship” zaczęła rozczarowywać nas już od samego początku poprzez niedociągnięcia takie jak np. zywkły kursor. Wszystko, co tutaj otrzymasz to zwykły spis przedmiotów, które masz za zadanie odnaleźć. Jeżeli chodzi o fabułę, to jest ona nie tylko wcale nie wciągająca, ale po prostu nudna. Scenerie z ukrytymi przedmiotami są masakrycznie łatwe i krótkie. Przycisk podpowiedzi też nie stanowi tutaj zbytniej pomocy, odnzacza on bowiem aktywne miesjca, bez znaczenia czy to akurat tam znajduje się pożądany przez Ciebie przedmiot. Mini gry pozbawione są jakichkolwiek intrukcji, stopnia wyzwania i o zgrozo, przycisku przeskoczenia. Większość z nich jest niemożliwa do rozgrywki bez wprowadzenia, zatem będziesz musiał się tutaj przygotować na bezcelowe klikanie po całym ekranie w nadzieji, że uda Ci się przebrnąć dalej. Mimo miernej fabuły, muzyka okazuje się tutaj dosyć dobra. Pozamykane drzwi, połamana kołe oraz wiele, wiele rzeczy porozrzucanych dookoła scenerii wpasowują się dosyć dobrze w atmosferę panującą na zatopionym okręcie. Jeżeli chodzi o grafikę, to jest ona tak ziarnista i rozmyta, że z trudnością uda Ci się przejść przez pierwsze 10 minut gry. Dookoła znajduje się wiele wydań o równie mrocznej i ponurej atmosferze, jednak nie posiadają one tak ciemnego ekranu, który mógłby doprowadzić Cię do trwałej ślepoty od wlepiania się w niego, po co zatem męczyć się przy “Curse of the Ghost Ship”? Blee!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.5 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 389 MB