Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Criminal Minds gra
3.8050847457627
118

Criminal Minds

Gra Criminal Minds od Legacy Interactive została stworzona na podstawie popularnego serialu CBS TV pt. Criminal Minds. W tej długo oczekiwanej grze spotkasz Zespół Analityków z FBI – członków prestiżowej drużyny kryminalistycznej osób tworzących profile przestępców, niezwykle skutecznych w rozwiązywaniu różnych zagadek kryminalnych. Staniesz się którymkolwiek z członków drużyny Criminal Minds, będziesz rozwiązywał zagadki, tworzył profile osób, zawężając krąg podejrzanych. Będziesz musiał badać miejsce zbrodni szukając poszlak i dowodów, przesłuchiwać światków by w końcu dotrzeć do przestępcy Każdy z członków zespołu jest ekspertem w swojej dziedzinie, co pomaga zbliżyć się do ujawnienia prawdy i zaplanować kolejny krok.

CRIMINAL MINDS ZRZUTY EKRANU

CRIMINAL MINDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Criminal Minds jest kolejną grą HO od Legacy Games i głównie bazuje na fanach popularnego telewizyjnego show detektywistycznego o tym samym tytule. Programiści nie muszą nawet wkładać w grę wysiłku i pieniędzy gdyż deweloperzy serialu odwalili czarną robotę. Oparta głównie na serialu gra oferuje te same historie o analitykach behawioralnych FBI, części elitarnej drużyny kryminologów zajmujących się budowaniem profilów przestępców. Dołączysz do nich by rozwiązać sprawę zbrodni i zdemaskować zbrodniarza. Przygotuj się na zbadanie setek scen zbrodni szukając wskazówek, przesłuchując świadków podejrzanych, analizując dowody i rozwiązując tajemnice. Korzystając ze znanej fabuły, Legacy Games nie musieli tworzyć żadnych dodatków, skorzystali z gotowego materiału w odpowiedni sposób... Read more

Na szczęście, Udało im się to jednak z pewnymi trudnościami. Criminal Minds jest z pewnością nowym tytułem HO jednak wygląda jak pięcioletnia gra. Wykonanie plastyczne nie jest dopracowane i lśniące do jakich to przywykliśmy w większości nowoczesnych gier casual. Sceny często są niewyraźne i niektóre nawet źle obrobione. Jednakże, zatwardziali fani z pewnością docenią autentyczny obraz głównych postaci. Większość z nich wygląda dokładnie tak jak w serialu!

Sceny HO są zbyt zatłoczone, jednak są ciekawe i dość wyjątkowe. Naturalnie, trzeba przyznać, że Criminal Minds jest dobrą gra interaktywną, gdzie trzeba radzić sobie nie tylko ze zwykłymi łamigłówkami ale także rozmawiać z ludźmi by dostawać nowe zadania i wskazówki. System podpowiedzi pracuje świetnie, często jak prawdziwy przewodnik po grze. Gdy przydzielone zostaje zadania natychmiast dostarczona zostaje lista szczegółowych instrukcji, która nie raz wyciąga gracza z kłopotliwych sytuacji.

Jeśli zatem lubicie serial telewizyjny, nie przegapcie Criminal Minds, nowej gry HO z wieloma przestępcami i złoczyńcami. Powodzenia, moi drodzy detektywi!