Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Crime Solitaire gra
4.1875
16

Crime Solitaire

W nowej grze karcianej pt. Crime Solitaire znajdziesz się w ruchliwym mieście Topley, które posiada własną administrację, gospodarkę i farmy. Masz prowadzić dochodzenia, łapać przestępców, gromadzić dowody, zbierać dodatkowe moce i ulepszać swoje umiejętności w grze w pasjansa. Burmistrz i komendant policji na twoje barki przekazali ciężar schwytania sprytnego przestępcy i odizolowania go od społeczeństwa. Pobierz Crime Solitaire całkowicie za darmo i wywróć wydział do góry nogami!

CRIME SOLITAIRE ZRZUTY EKRANU

CRIME SOLITAIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli czujesz się zmęczony i pragniesz odrobiny relaksu, jeśli lubisz grę w pasjansa, spróbuj nowej gry Crime Solitaire od Big Fish Games!.. Read more

Zacznijmy od fabuły, która jest dosyć atrakcyjna. Zaczynasz jako rekrut, który złożył przysięgę pomagania ludziom z Topley. Z powodu ostatnich aktów przemocy w mieście, burmistrz i komendant policji zdecydowali się na kogoś nowego, kto pomoże zmyć hańbę. Zatem jesteś oficerem policji i jedyne co musisz robić to rozwiązywać zagadki kryminalne. Masz możliwość zyskania bonusów, które możesz później wykorzystać. Niektóre z popełnionych tu przestępstw wydaja się być zaskakujące i zabawne.

Gra oferuje świetną zabawę! Przeszukujesz różne budynki by znaleźć poszlaki, ograniczać krąg podejrzanych i zarabiać pieniądze.

Crime Solitaire jest jak dwie gry zebrane w jedną z powodu dodanego elementu tajemnicy. Ta mieszanina gry karcianej i tematu tajemniczego jest naprawdę unikatowa i interesująca! Gra jest zabawna ze świetnymi bonusami i cechami.

Grafika jest dobra, ale nie doskonała. Muzyka jest denerwująca i nudna, zatem sugerujemy wyłączenie głosu i zastąpienie go ulubionymi dźwiękami muzycznymi. Jeśli nie jesteś fanem pasjansa, gra z czasem może wydać się nużąca. Jednak generalnie, jest ona zabawna i interesująca, zatem radzimy spróbować.

Crime Solitaire jest przyjemną, rodzinną grą, którą polubią zarówno dorośli jak i dzieci. Nie przegap okazji by ja pobrać! Nikt nie twierdzi, że będziecie zachwyceni, jednak próbować zawsze warto! Zero stresu, jedynie zabawa!