Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cindy's Travels: Flooded Kingdom gra
3.5
6

Cindy's Travels: Flooded Kingdom

Jednym z największych problemów planety są śmieci. Ludzie wynaleźli mnóstwo rodzajów recyclingu, jednak nic nie pomaga! Miasta toną w odpadach i tylko Cindy wie, jak oczyścić matkę Ziemię. Walczy ona z zanieczyszczeniem przy pomocy swojego magicznego lusterka. Nie wiadomo dokładnie jak ono działa, ale efekty są zaskakujące! Pomóż Cindy uprzątnąć bałagan w tej ekscytującej grze typu "match3" - "Cindy's Travels: Flooded Kingdom"! Udanej zabawy!

CINDY'S TRAVELS: FLOODED KINGDOM ZRZUTY EKRANU

CINDY'S TRAVELS: FLOODED KINGDOM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mowa będzie o grze typu “dopasuj 3 elementy” wyprodukowanej przez firmę BigFishGames: “The Cindy’s Travels: Flooded Kingdom”. W grze tej wcielasz się w postać Cindy, która przemierza magiczne królestwo pełne pudełek po pizzy, odpadków i innych śmieci. Twoim zadaniem jest utorowanie Cindy drogi przez otaczające ją śmieci, poprzez dopasowywanie do siebie trzech lub więcej odpadów. Grając, musisz usunąć elementy znajdujące się bezpośrednio przed Tobą i podążać wzdłuż zaznaczonej ścieżki... Read more

Grafika gry jest przyjemna i świeża. Wiele jest przyjemnych efektów, jak animowane sceny dnia i nocy, oraz różne efekty świetlne. “Flooded Kingdom” zawiera także kilka mini-gier, które są dobrze wplecione w grę i zdają się jej integralną częścią. Sa one dość pomysłowe, jak na przykład szukanie ukrytych przedmiotów w przestrzeni nad postacią. Brak jest ograniczeń czasowych, ale czy to dobrze pozostawiamy Twojemu osądowi. Oczywiście możesz grać w dowolny sposób, ale wydaje nam się, że to bardzo upraszcza grę i byłaby ona lepsza z punktami lub czasomierzem. Dlatego też nawet doładowania, które możesz zdobyć są tak naprawdę bezużyteczne - możesz przejść poziom, nie ryzykując przegranej. Podsumowując, “The Cindy’s Travels: Flooded Kingdom” to raczej zabawna i wciągająca gra dla całej rodziny!