Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Ciao Bella gra
3.3230769230769
65

Ciao Bella

Czy jest na świecie ktoś, kto nie ma żadnych problemów? Oczywiście, że nie! Gra "Ciao Bella" pomoże Ci przygotować się na każdą trudną sytuację. Spróbuj pomóc głównej bohaterce Elenie rozwiązać mnóstwo kłopotów, związanych z jej przyjaciółmi i rodziną, ale nie zapomnij także o jej własnym życiu. Życie prywatne i kariera nie mogą zostać z tyłu. "Ciao Bella" to trening osobowości, który nauczy Cię jak znaleźć na wszystko czas i zrobić wszystko, na co masz ochotę!

CIAO BELLA ZRZUTY EKRANU

CIAO BELLA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli jesteś miłośnikiem Simsów z pewnością spodoba Ci się nowa gra firmy Oberon Media, zatytułowana “Ciao Bella”. W grze śledzisz życie Eleny, mieszkanki włoskiej dzielnicy. Twoim celem będzie podtrzymanie jej związku z jej chłopakiem, Elio... Read more

W przeciwieństwie do niekończących się Simsów, ta gra jest o wiele krótsza i masz tylko 13 tygodni (lub 13 poziomów), aby rozkochać w sobie Elio. Kluczem do sukcesu jest utrzymanie równowagi między pięcioma aspektami życia Eleny: jej zdrowiem, życiem kulturalnym, rodzinnym i zawodowym, a także poczuciem ogólnej harmonii.

Interfejs gry działa na typowych zasadach wskaż-i-kliknij. Elena może odwiedzać różne miejsca w miasteczku, takie jak centrum handlowe, kościół, szpital, ratusz, park i butik, kiedy tylko na nich klikniesz. Każde miejsce oferuje inne czynności, które możesz wykonać, a w niektórych przypadkach także usługi lub przedmioty, które możesz nabyć. Po pewnym czasie zaczniesz uczestniczyć w sieci rozmaitych wydarzeń. Biegając po miasteczku musisz robić różne rzeczy dla swojej rodziny i przygotować się do randki.

Jedną z wad tej gry jest niski poziom trudności na kolejnych poziomach. Niektórzy zapewne znudzą się i przerwą grę w połowie. Z drugiej stron - postaci i sama fabuła zdecydowanie przemawiają na jej korzyść i tworzą przyjemną atmosferę. Zabawne sytuacje także czynią całą zabawę przyjemniejszą. Niewątpliwie miła grafika, a także oryginalny i zabawny pomysł to zachęcające cechy gry “Ciao Bella”.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/VISTA

CPU: 600MHz or faster Processor

RAM: 128 MB