Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Chewsters gra
5
1

Chewsters

Kapitan Dan Cornflake potrzebuje Twojej pomocy w walce z Chewsters! Ci maleńcy kosmici zaatakowali Ziemię i chcą wszystko przeżuć! Kapitan Dan posiada specjalne urządzenie Chewsterfighter, z którego możesz strzelać do najeźdźców i doprowadzić do zniknięcia grup tego samego koloru. Liczne bonusy pomogą Ci pokonać Chewsters. Podążaj za nimi od miasta do miasta, aż uda Ci się ich przepędzić z naszej planety!

CHEWSTERS ZRZUTY EKRANU

CHEWSTERS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Marzysz o bohaterskich czynach? Gra “Chewsters” wyprodukowana przez firmę BigFishGames to szansa dla Ciebie! To kolejna łamigłówka typu arcade, w której trzeba ocalić świat przed inwazją. Tym razem jest to prawdziwe szaleństwo kosmitów i Ty jako Kapitan Dan Cornflake musisz obronić Ziemię. Twoje zadanie jest łatwe i dobrze Ci znane: musisz pogrupować Chewsters tego samego koloru, aby ich zniszczyć... Read more

Gra oferuje 50 nietypowych poziomów, a każdy z nich przedstawia któreś z miast na naszej planecie. Podobało nam się to, że każde miasto zostało ukazane z jego prawdziwą architekturą i głównymi obiektami odtworzonymi w trójwymiarze. Zarówno grafika, jak tła i postacie są raczej udane i barwne. Muzyka jest fantastyczna, a efekty dźwiękowe świetne i dobrze dobrane.

Perfekcyjną zabawę zapewniają tony bonusów, co czyni grę wciągającą i pełną akcji.

Cóż, wszystko w “The Chewsters” wydaje się być atrakcyjne, poza jedną istotną rzeczą: gra nie wnosi nic nowego do gatunku arcade i prawdopodobnie tylko miłośnicy tego gatunku będą w stanie w pełni ją docenić.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 31 MB