Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cate West - The Velvet Keys gra
3.2727272727273
11

Cate West - The Velvet Keys

Cate West wraca do akcji w drugiej części gry "Cate West - The Vanishing Files"! Nowa misja odszukania ukrytych przedmiotów doprowadza Cate, młodą, obiecującą detektyw, do Damaszku, gdzie musi ona rozwikłać tajemnicę pewnego morderstwa. Zbierz wszelkie dowody na malowniczych uliczkach tej starożytnej stolicy i odszukaj mordercę. Wschodnia atmosfera, barwna grafika i wciągająca gra czekają na Ciebie w "Cate West - The Velvet Keys"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Cate West - The Velvet Keys. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

CATE WEST - THE VELVET KEYS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CATE WEST - THE VELVET KEYS

CATE WEST - THE VELVET KEYS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gamenauts, Inc. przedstawia grę “The Cate West: The Velvet Keys”, kolejną część “The Vanishing Files”, gdzie ponownie spotykamy utalentowaną pisarkę. Kolejna tajemnica doprowadza Cate do Damaszku, gdzie musi ona zebrać przedmioty potrzebne do stworzenia tajemniczego Aksamitnego Klucza... Read more

Gra oferuje przyjemne modyfikacje w szukaniu ukrytych przedmiotów, tak więc będziesz nie tylko szukał banalnych obiektów z listy, ale musisz także zgadnąć, że “3 Threes” oznacza liczbę 9 i rozwiązać inne łamigłówki. Po uzyskaniu Aksamitnego Klucza będziesz mógł porozmawiać z duchem ofiary, który zawsze wskaże miejsce zbrodni.

Mini-gry, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć są bardzo przyjemne i perfekcyjnie wpasowują się w fabułę. Szukanie różnic, gra w stylu “dopasuj dwa elementy”, czy spadające klocki, zgadywanie co znajduje się na powiększonej fotografii i tak dalej. Niektóre z nich można pominąć, ale szczerze mówiąc, nigdy tego nie zrobiliśmy, gdyż te elementy dodają grze świeżości i czynią ją bardziej wciągającą.

Grafika jest przepiękna, szczegółowa i dopracowana. Tła i przedmioty są dobrze zaprojektowane.

Jedyną zauważalną wadą jest ścisły związek pomiędzy 2 częściami gry “The Cate West”, w związku z czym niektóre momenty mogą się wydać niezrozumiałe, jeśli nie grałeś w pierwszą część. Ogólnie rzecz biorąc “The Cate West: The Velvet Keys” to gra wysokiej jakości pod wszystkimi względami, od fabuły aż po wystrój.