Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Campgrounds gra
3.5
32

Campgrounds

Dołącz do Addie i pomóż jej nowemu znajomemu prowadzić prosperująca firmę w nowej, ekscytującej grze pt. Campgrounds! Rozwijaj swój interes, buduj lokacje i rób co możesz by ci się powodziło!Czy pociągają cię sekretne obozowiska? Odkryj zatem sekret wraz z tą fantastyczna grą. Starożytna cywilizacja zostawiła po sobie wiele tajemnic a ty rozwiążesz je wszystkie! Chcesz zostać kolejnym developerem roku? Pobierz Campgrounds już teraz, zupełnie za darmo i niech spełni się twoje marzenie!

CAMPGROUNDS ZRZUTY EKRANU

CAMPGROUNDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rozpocznij rolniczy sezon z nowa grą na czas od Jumb-O-Fun Games pt. Campgrounds!.. Read more

Ta gra jest jak skrzyżowanie pomiędzy Royal Envoy i ciekawym Timebuilders, która nie wymaga specjalnych zdolności budowlanych, jednakże wciąga nieziemsko. W grze musisz pomóc Addie rozpocząć własny obozowy biznes. Temat ekologiczny przewija się przez całą grę, który szczerze mówiąc wydaje się być przewodnikiem po świecie ekologii z sentymentem antykapitalistycznym. Ale nie jest tak źle! Aspekt moralny nic a nic nie wpływa na całokształt wartości gry.

Jeśli grywasz w serie budowlane, nie będziesz miał problemów w grze, jako, że sama gra jest właśnie w tym stylu. Jeśli jednak nie często masz okazje budować, jest tu doskonały tutorial, który wprowadza nowe rzeczy, przybliża i tłumaczy. Choć obiecują nam obozowe wyzwanie, nie farmerkę, jednak są to w sumie te same rzeczy. Budowa magazynów, sadzenie, uprawa ogrodu…Warto się temu przyjrzeć, jeśli lubicie tego typu rzeczy.

Wykonanie plastyczne jest wspaniałe, wysoce atrakcyjne, choć typowe dla tego rodzaju gier. Odmiennie od innych gier budowlanych, Campgrounds ma świetny podkład muzyczny, który wcale nie przeszkadza. Podsumowując, z pewnością spędzisz przy tej grze miłych parę godzin!