Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Campfire Legends: The Hookman gra
3.8571428571429
287

Campfire Legends: The Hookman

Pewnej nocy plany Christine o romantycznej randce z jej chłopakiem nie do końca się udają. Z lokalnego szpitala dla umysłowo chorych zbiegł morderca i teraz szuka kolejnych ofiar. Towarzysz Christine w tej upiornej, przygodowej grze ukrytych przedmiotów. Kto wie - może Hookman jest tuż za Tobą? Czy zdołasz przed nim uciec? Podziwiaj piękną oprawę w tej grze z dreszczykiem!

CAMPFIRE LEGENDS: THE HOOKMAN ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CAMPFIRE LEGENDS: THE HOOKMAN

CAMPFIRE LEGENDS: THE HOOKMAN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma GameHouse wydała właśnie nową historię o duchach: “Campfire Legends: The Hookman”. Jest to przyprawiająca o dreszcze przygodówka pełna ukrytych przedmiotów, z kilkoma oryginalnymi elementami... Read more

Na początku gry wcielasz się w postać młodej dziewczyny Christine. Musisz pomóc jej przetrwać najokropniejszą noc w jej życiu. Jak w wielu innych grach ukrytych przedmiotów, tak i tutaj przemieszczasz się z miejsca na miejsce i przy użyciu myszki rozwiązujesz rozmaite łamigłówki. Większość zadań jest dosyć wymagających i będziesz musiał nieźle sie nagłowić. System podpowiedzi także Cię zaskoczy - będziesz musiał zapracować na każdą wskazówkę. Przedmioty, których szukasz są zawsze związane z fabułą gry, a zadania logiczne. Bywa, że poszukiwane przedmioty nie są ukryte w różnych, nieraz odległych od siebie miejscach.

Do tego wszystkiego dochodzi ponura muzyka, niepokojące cienie, momenty zaskoczenia i niesamowita grafika, czego rezultatem jest naprawdę upiorna atmosfera. Nie da się ukryć, że Twórcy gry włożyli w nią wiele wysiłku. Od czasu do czasu poczujesz, jak ciarki przechodzą Ci po plecach. Dlatego też gra może nie nadawać się dla strachliwych osób lub zbyt młodych graczy. Jedynym rozczarowaniem w grze “Campfire Legends: The Hookman” jest czas jej trwania. Zabawa trwa dosyć krótko i kiedy po przejściu gry jedyne co czujesz, to ochota na więcej. Cóż - pracownicy GameHouse mogą być naprawdę dumni ze swojego dzieła. Gra jest niewątpliwie warta polecenia!