Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Call of Atlantis gra
3.3036211699164
359

Call of Atlantis

Atlantis potrzebuje prawdziwego bohatera, który uchroni krainę przed wielkim niebezpieczeństwem w trzeciej części tej przebojowej misji Atlantis z serii The Rise of Atlantis, która łączy w sobie trzy popularne rodzaje gry! Wyrusz z ekscytującą misją w tej spektakularnej mieszance poszukiwania ukrytych przedmiotów, gry przygodowej i gry w stylu "dopasuj 3 obiekty," oraz zwiedzaj antyczne terytoria w basenie Morza Śródziemnego, aby zdobyć siedem kryształów mocy i uspokoić Posejdona. Odpowiedz na wezwanie Atlantis!

CALL OF ATLANTIS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Call of Atlantis to trzecia z serii popularnych łamigłówek, w których należy dopasować trzy takie same elementy. Playrix Entertainment dołożyło wszelkich starań, aby upewnić się, że grę dobrze się obsługuje i że wszystko działa płynnie. Zobaczymy tutaj typowe tła gry, począwszy od ogrodów po ogromne arsenały i portowe krajobrazy, współgrające z cyklem dnia i nocy oraz ze sporadycznymi burzami... Read more

Piosenki i wspomagające efekty dźwiękowe obecne w grze, tworzą niesamowitą mieszankę rytmicznych melodii, wpadających w ucho pieśni i cykania świerszczy.

Spodobają Ci się doładowania, które można zbierać - klepsydry dodające cenne sekundy do powoli opadającego czasomierza, bomby likwidujące całe sekcje płytek i błyskawice, które usuwają wszystkie obiekty tego samego typu.

Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z tą serią, to teraz jest okazja, aby to zrobić. Jednak nawet jeśli jest inaczej, ta gra da Ci wiele satysfakcji. Ta wspaniale wykonana, niejawko “reżyserska” wersja starego hitu pokazuje, że nawet jeśli udało Ci się raz…. Cóż, tam, gdzie w grę wchodzi świetna zabawa, nie ma powodu, aby nie spróbować znowu i znowu.