Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Botanica: Into the Unknown Collector's Edition gra
2.5625
16

Botanica: Into the Unknown Collector's Edition

Zbadaj tajemniczy i wspaniały świat planety Botanica w nowej, zabawnej i niezwykłej grze Botanica: Into the Unknown Collector's Edition ! Jako utalentowany lekarz Ellie Wright musisz zbadać egzotyczne miejsce i przechytrzyć królową Kassandrę! Poznaj zdumiewające stworzenia, unikaj wrogów i poznawaj nowych przyjaciół. Idąc przez las i zadymione wioski będziesz zachwycony! Pobierz Botanica: Into the Unknown Collector's Edition za darmo już dziś i poznaj wszystkie sekrety tego świata. Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

BOTANICA: INTO THE UNKNOWN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BOTANICA: INTO THE UNKNOWN COLLECTOR'S EDITION

BOTANICA: INTO THE UNKNOWN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tajemnic i sekrety nie tylko czekają na nas w opowieściach detektywistycznych i książkach fabularnych, ale znajdziemy je także w naturze. Prawdopodobnie sama natura jest największa zagadką ludzkości i o tym właśnie jest całkiem nową gra HO zatytułowana Botanica: Into the Unknown i pochodząca od dewelopera BoomZap. Botanica: Into the Unknown jest piękną grą HO prezentując nam wiele tajemnic i cudów świata natury i która zabierze nas w podróż ku przygodzie i zabawie! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przeczytajcie resztę naszej recenzji!.. Read more

Botanica: Into the Unknown jest grą single player HO, której główny watek toczy się wokół natury używając także elementów przygody i puzzli. Jej bardzo ciekawą cechą jest grywalność, która zapewne przekona was by pobrać i zagrać w wersję demo lub te płatną pełną wersję gry. Jednakże, grywalnośc opiszemy chwilkę później. Na początek, są tu trzy poziomy trudności – łatwy, normalny i trudny. Opcje w grze są bardzo dobre, można dostosować dźwięki, głośność muzyki, głosy, rozmiar ekranu, kursora i powiadomienia o osiągnięciach! Jeśli chodzi o sedno gry, składa się nań szereg scen HO, przedmioty interaktywne, łamigłówki i mini-gry, wszystko to w łatwy sposób powoduje, że gra jest zabawna i przyjemna. Sceny HO są ciut inne niż zazwyczaj: nie tylko znajdujemy i klikamy na przedmioty, tu trzeba znaleźć je w odpowiedniej kolejności lub zrobić coś, co je uaktywni lub połączy. Przykładowo, by wziąć słonce, najpierw trzeba naostrzyć ołówek, następnie wziąć papier! Jeśli chodzi o łamigłówki i mini-gry, są po prostu odlotowe! Trzeba będzie bawić się pierścieniami, łączyć przewody, ważyć owoce i wiele innych rzeczy! Znajdziemy tu także wiele zabawnych zadań do wykonania, jak jazda na ważce, znajdowanie robaczków i odblokowywanie osiągnięć! Oczywiście, jest tu system podpowiedzi, mapa i dziennik, które pomagają nam jeśli zdarzy się nam utknąć.

Jednak to nie tylko gra czyni gre tak wspaniałą, jest także fabuła. Fabuła w Botanica: Into the Unknown jest wciągająca, rozległa i oryginalna. Wcielasz się w rolę córki doktora Wright’a, której ojciec opowiedział jej opowieści o niewyjaśnionych zjawiskach i tajemnicach natury i doradził jej by zawsze oczekiwała nieoczekiwanego. Jednakże, pewnego razu, podczas poszukiwań zaginął w trakcie trzęsienia ziemi. Lata później, badasz pewne mistyczne otoczenie i odkrywasz portal w jaskini! Zgadniecie dokąd prowadzi? Fabuła zdecydowanie jest odlotowa i powoduje, że gra da się lubić!

Zarówno grafika jak i muzyka w Botanica: Into the Unknown są wyjątkowe i nie ma wątpliwości, że spodobają się wam doświadczenie audio-wizualne! Grafika jest zaskakująca i pięknie zrobiona, jednak postacie mogły być  zrobione trochę lepiej. Muzyka jest bardzo relaksująca, typowa dla rozkoszowania się stworzoną atmosferą a efekty dźwiękowe pomagają nam poczuć naturę.

Botanica: Into the Unknown jest wspaniała gra HO/Puzzle/Przygoda, która zajmie was na około sześć godzin lub więcej i nie będziecie chcieli skończyć ponieważ jest niezmiernie wciągająca, grafika jest niezwykła, muzyka relakscująca, gra zabawna i ciekawa a fabuła bardzo rozległa i czarująca. Pobierz grę już dziś i zagraj w darmową wersję demo lub zakup pełna wersje gry by rozkoszować się grą bez końca!