Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Bluebeard's Castle gra
4.4666666666667
15

Bluebeard's Castle

Wspaniała interpretacja dobrze znanej baśni autorstwa sławnego francuskiego pisarza Charlesa Bluebeard'a czeka na ciebie w nowej, fascynującej przygodzie z gatunku HO pt. Bluebeard's Castle! Twoja ukochana siostra Clarice decyduje się poślubić niemiłosiernie bogatego arystokratę Bluebearda, jednak jak pokazuje historia, wszystkie jego poprzednie żony zmarły. Twoim zadaniem jest uratować siostrę przed tym szaleńcem i uciec z jego mrocznego zamczyska, gdzie zamierzają zamieszkać. Znajdziesz tu wiele łamigłówek, ciekawą opowieść i świetną akcję. Pobierz już teraz Bluebeard's Castle całkowicie za darmo!

BLUEBEARD'S CASTLE ZRZUTY EKRANU

BLUEBEARD'S CASTLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdy deweloperzy przejmują się opinią, jaką dzielą na ich temat gracze, powstają takie projekty jak Bluebeard’s Castle. To nowa gra z gatunku ukryte obiekty od Fanda Games, która głównie skupia się na stronie przygodowej gry. Gdy zdecydujecie się zagrać, przygotujcie się na zmagania z mnóstwem łamigłówek, niepokojących scenerii, dziwacznych odgłosów w tle i eleganckich dekoracji... Read more

Gra jest typem hybrydy HO, która zawiera długą listę przedmiotów na korzyść dochodzenia, zmyślnych zadań i dobrej, zwyczajnej gry przygodowej. Gra generalnie jest wspaniała, jednak najbardziej niesamowite są tu mini-gry. Tym razem, są one niezwykle twórcze, skupiające uwagę na sprytnych i podchwytliwych łamigłówkach i intrygujących zagadkach. Wszystkie te fantastyczne zadania mogą jednak zostać pominięte gdy słupek podpowiedzi będzie całkiem naładowany. Jednak jeśli zdecydujesz się grać, zyskasz świetną zabawę.

Choć jest to gra debiutowa Fanda Games, Bluebeard’s Castle wygląda na profesjonalną i kompletną grę pozbawioną wad w ustawieniach czy też od strony technicznej. Opowieść od razu trafia do gracza a ostre i przejrzyste ilustracje zabawiają nasze oczy. Na szczęście, dominacja niebieskiego koloru nie ma istotnego wpływy na wygląd tła za to dodaje tajemniczości otoczeniu.

Podsumowując, Bluebeard’s Castle jest świetną grą HO przygoda, która może zagwarantować ci 4-5 godzin bombowej zabawy od pierwszej do ostatniej sceny. Na nasz szacunek zasługuje również przywiązanie uwagi dewelopera do najmniejszego szczegółu. Jeśli zdecydujecie się spróbować, z pewnością nie będziecie żałować ani chwili spędzonej przed komputerem!