Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Beware Planet Earth! gra
3.2
25

Beware Planet Earth!

Rozpocznij niezwykłą przygodę z nową grą akcji Beware Planet Earth! Nasza planeta jest w niebezpieczeństwie ponieważ Marsjanie zaatakowali nasza planetę by wykraść nam zapasy bydła. Na szczęście posiadasz urozmaicony arsenał i nie będzie dla ciebie problem bronić planety przez najazdem Marsjan. Postaraj się zaatakować ich zanim pokonają twoje maszyny. Nie pozwól Marsjanom pozbawić swojej planety mleka. Pobierz niezwykłą strzelankę już teraz, zupełnie za darmo!

BEWARE PLANET EARTH! ZRZUTY EKRANU

BEWARE PLANET EARTH! RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Co przychodzi ci na myśl gdy zapytają cie o Marsjan? Sądzimy, że wyobrażasz ich sobie jako wrogą rasę próbującą podbić Matkę Ziemię. Dzięki najróżniejszym filmom akcji zapewne! Czy to ci się podoba czy nie, deweloperzy z Lightmare Studio użyli tego stereoptypu w nowej grze strategy tower defense Beware Planet Earth! Jednakże, mylisz się jeśli sądzisz, że gra jest horrorem. To zabawny tytuł próbujący zabawić szersze grono graczy. Czy Studio Lightmare osiągnęło cel? Postaramy się w naszej recenzji udzielić odpowiedzi na to pytanie... Read more

Zazwyczaj, tej rodzaj gry posiada marną i głupiutką fabułę. Fabuła w Beware Planet Earth! Nie jest arcydziełem I nigdy nim też nie będzie. Pamiętajmy, że to gra czysto rozrywkowa. Tak więc, fabuła jest prosta i wciągająca zarazem. Gra przedstawia nam Barneya, farmera posiadającego farmę mleczną. Barney jest dumny ze swoich mlecznych krów. Produkują one najlepsze mleko w całej okolicy. Nie tylko wieśniacy chwalą to mleko, ale też złośliwi Marsjanie! Zamierzają ukraść całe stado krów! Rozpoczyna się inwazja – niestety! W tym czasie Barney siedzi zamknięty w toalecie. Teraz naszym obowiązkiem jest ocalić stado! Czym można byłoby walczyć? Tylko mechaniczne wynalazki Barneya dadzą radę! Na taką okazję zostały stworzone! Najwyższy czas by z nich skorzystać!

Twoim zadaniem jest chronić krów za pomocą sprzętu anty-marsjańskiego Barneya! Zanim zdążą złapać krowy musisz porozkładać sprzęty na drodze. Ta zaś jest zawsze kręta. Trzeba więc skorzystać z wymyślnej strategii. Musisz zastanowić się nad właściwym umieszczeniem broni. Od samego początku będziesz mial do dyspozycji kilka kół zębatych i beczek używanych jako obrotnice. Później coraz więcej fabryk będzie udostępnionych i więcj broni będzie dostępne. W dodatku dostaniesz prawdziwego niszczyciela – marsjański Zipper. Jest on w stanie wszsytko zamienić w pył! Nie zapominaj go schłodzić by dłużej ci posłużył! Głęboko wierzymy, że to jedyna rzecz jako została po marsjanach po ich pierszej inwazji. Widocznie to nie koniec. Czeka nas ostateczna bitwa! Zostaną odblokowane inne rodzaje broni. Pamiętaj: różni wrogowie wymagają użycia specjalnych broni! W grze mamy 18 różnych Marsjan. Pośród nich zobaczysz naukowców, szpiegów, marsjan-zombie a nawet ninja. Wszyscy znacząco się od siebie różnią ; siłą, zachwaniem, umiejętnościami. Ogólnie, maszyny Barneya składają się z różnych odpadków. Lista rzeczy zalicza lodówkę, wyrzutnie rakiet zrobioną dla BBQ, stacje paliw, różne pułapki, itp.. Tylko praktyka pokaże co będzie najlepsze!

Grafika i podkład muzyczny zmienia się. Jak już wspomnieliśmy, cały styl unosi się w stronę filmu animowanego Fakt ten rzutuje także na grafikę. Wrogowie i , oczywiście, krowy przedstawione są jak postacie kreskówki. Lokacje przedstawione są w ten sam sposób. Muzyka jest miła i umieszczona w tle. Dźwięki postaci są marne. Marsjanie mogliby być ciut bardziej gadatliwi. Ogólnie, aspekt audio-wizualny jest dobrze zrobiony.

Podsumowując, można powiedzieć, że w grę  Beware Planet Earth! Zdecydowanie warto zagrać! Szczerze mówiąc, gatunek nie zyskuje wiele dzięki niej. Pomimo tego jednak, tytuł wart jest uwagi. Grywalność i fabuła są odpowiednie dla graczy w różnym wieku. Co więcej, funkcje rozrywki gra spełnia idealnie. Do tego w końcu została stworzona.