Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Apple Pie gra
1.6666666666667
6

Apple Pie

Zaskoczony decyzją swojej ekstrawaganckiej ciotki, która nagle postanowiła wyruszyć w podróż, musisz zająć się jej restauracją i zapewnić sukces jej sklepikowi Apple Pie. Zarabiaj pieniądze w amerykańskim stylu i inwestuj w unowocześnienie restauracji. Rozpieszczony kot ciotki, Marcello, będzie wchodził w drogę pracownikom, ale mimo to postaraj się wykonywać zadania we właściwej kolejności. Połącz 3 lub więcej obiektów w tej restauracji, serwującej 15 nowych potraw i napojów. Wykorzystaj przepisy w rzeczywistości, aby ugościć swoich przyjaciół!

APPLE PIE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Apple Pie” to wyprodukowana przez firmę BigFishGames gra polegająca na dopasowywaniu obiektów. Wyjeżdżająca na wakacje ciotka poprosiła Cię, żebyś pod jej nieobecność zajął się należącą do niej restauracją. Celem jest dopasowanie do siebie trzech lub więcej takich samych przedmiotów, podzielonych na trzy podgrupy: naczynia, jedzenie i napoje. Łącząc przedmioty, zdobędziesz pieniądze, które pozwolą Ci na zakup ulepszeń i dekoracji do Twojego lokalu... Read more

Otoczenie wygląda jak namalowany obraz, grafika jest przyzwoita, ale nie wystarcza to, aby nazwać grę świetną! Brakuje wskazówek dotyczących tego, co należy zrobić, aby zakończyć poziom. Jest kilka mini-gier, w które możesz zagrać i zdobyć 15 przepisów na potrawy i napoje. Co prawda nie wypróbowaliśmy ich, ale nie jesteśmy przekonani, czy są przepyszne!

Jeśli chodzi o bonusy, to.. cóż, możesz je zdobyć. Nóż, toster, blender - aby niszczyć lub mieszać przedmioty, jednak zdobycie ich zajmuje zbyt dużo czasu - z wyjątkiem noża - i, szczerze mówiąc, zdobywane trofea nie mają sensu.

Pomysł wydaje się fajny, ale ma się wrażenie, jakby BigFishGames tworzyło grę w pośpiechu, ponieważ nawet gramatyka w grze nie jest najlepsza! Jednak jesteśmy przekonani, że znajdą sie fani tej gry - łączenie elementów to wciągająca zabawa!