Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Annabel gra
3.546511627907
172

Annabel

Podczas zwiedzania muzeum w Egipcie Annabel natrafia na starożytną klątwę, której ofiarą co dziesięć lat pada niewinna osoba i tym razem może być jej kolej. Odtwórz zmagania dawnej, egipskiej księżniczki walczącej wbrew wszelkim przeciwnościom, aby móc być z mężczyzną, którego kochała. Jedynie Twój spryt może rozwiązać diabelskie łamigłówki i ominąć magiczne pułapki zastawione przez jej wrogów. Czy to możliwe, że Annabel jest kolejnym wcieleniem starożytnej księżniczki, wciąż prześladowanej przez klątwę, która wisi nad nią od stuleci?

ANNABEL ZRZUTY EKRANU

ANNABEL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Annabel” to stworzona przez JetDogs Studios i wydana przez NevoSoft, trójwymiarowa gra ukrytych przedmiotów w egipskiej osnowie. Gra tego gatunku ma już wszystko, co potrzebne, aby uczynić ją dobrą. Fabuła jest wciągająca: jako Annabel, młoda turystka odwiedzająca muzeum w Egipcie, musisz ocalić los księżniczki i życie jej narzeczonego. Czekają Cię nie lada przygody: ucieczka z piramid, otwieranie sarkofagów, żegluga w dół Nilu, badanie świątyń i wykonanie Twojej misji... Read more

Najbardziej “smakowitym” elementem gry jest grafika. Doświadczysz w pełni trójwymiarowego otoczenia i napotkasz świetnie animowane postaci. Będziesz musiał klikać na strzałkach, aby obrócić się w poszukiwaniu potrzebnych przedmiotów.

Poza tym będziesz także musiał zdobyć przedmioty dla innych postaci w grze, aby uzyskać ich pomoc. Na górze ekranu znajduje się obrazek, który pokaże Ci ile przedmiotów lub elementów musisz znaleźć. No i oczywiście zagrasz w 15 mini-gier, takich jak puzzle, “match-3”, przesuwanie płytek i inne.

Jeśli chodzi o nawigację, to możesz używać jedynie myszki, co niektórym może nie pasować, chociaż nam nie sprawiło problemu, tak samo zresztą jak niektóre nieprofesjonalne dźwięki, gdyż ogólnie muzyka jest dobra. Generalnie przyjemna gra, fajne mini-gry, świetna grafika 3D i wciągająca fabuła zasługują na najwyższe noty.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 8.1

Hard Drive: 150 MB