Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Amazing Adventures Special Edition Bundle gra
3.6875
16

Amazing Adventures Special Edition Bundle

Witaj w niesamowitej przygodzie pełnej ukrytych przedmiotów: "The Lost Tomb: Welcome to Egypt"! Odkryłeś fragment starej mapy, która prowadzi do zaginionego grobowca gdzieś w Egipcie. Legenda głosi, że najcenniejszy klejnot świata, World Diamond, jest ukryty właśnie w tym grobowcu! To idealna szansa dla Ciebie, aby się wzbogacić... Odszukaj pozostałe fragmenty mapy i odkryj starożytny skarb!


AMAZING ADVENTURES SPECIAL EDITION BUNDLE ZRZUTY EKRANU

AMAZING ADVENTURES SPECIAL EDITION BUNDLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Amazing Adventures Special Edition Bundle” to zestaw składający się z dwóch gier wyprodukowanych przez BigFishGames Company. Wcielasz się w nich w postać dzielnego archeologa, poszukującego starodawnych skarbów. W grze “Around the World” musisz odnaleźć największy diament świata, a w grze “The Lost Tomb” oczywiście zaginiony grobowiec... Read more

Obydwie gry są bardzo długie, co stanowi zaletę w przypadku gier ukrytych przedmiotów. Odwiedzisz ponad 20 miejsc, znajdziesz ponad 100 ukrytych przedmiotów w każdej grze i zagrasz w interesujące mini-gry. Na każdym poziomie znajduje się bonusowy przedmiot i jeśli zbierzesz je wszystkie, aktywujesz nowy tryb gry. Będziesz musiał w tym celu zebrać 21 specjalnych skarabeuszy w “The Lost Tomb” i 50 klejnotów w “Around the World”.

Gra toczy się gładko, gdyż brak jest ograniczeń czasowych na poziomach. Sporo jest mini-gier, takich jak odnajdywanie różnic, czy puzzle. Jeśli masz problem z którąś z łamigłówek, pomoże Ci wygodny system podpowiedzi. Ich liczba nie jest ograniczona, ale za każdą wykorzystaną podpowiedź tracisz punkty.

Jest jeden problem, dotyczący obu gier: czasem trudno odgadnąć jaki przedmiot musimy znaleźć. Nóż, czy miecz? Czaszkę, czy kość? Jednak ta wada nie psuje ogólnie dobrego wrażenia.

Ten zestaw gier to świetny prezent dla fanów poszukiwania ukrytych przedmiotów. Dobra grafika, przyjemna muzyka i tysiące ukrytych obiektów to wszystko, czego trzeba, aby miło spędzić czas!