Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Amanda Rose: Intryga z Czasem gra
3.8840579710145
69

Amanda Rose: Intryga z Czasem

Amanda Rose stoi przy wejściu do opuszczonej kopalni. Kiedy przekroczy jej próg, czeka ją niezwykła przygoda. Zaledwie kilka dni temu patrzyła jak jej ojciec opuszcza dom, aby udać się na tajną misję. Kilka godzin później przeszukiwała miejsce na pustyni, gdzie rozbił się samolot, szukając przyczyn jego zniknięcia. Niedługo po tym dziwne urządzenie przeniosło ją w czasie. Czy jesteś na tyle odważny, aby pomóc Amandzie i śmiało ruszyć z nią w nieznane? Jest tylko jeden sposób by się przekonać!

AMANDA ROSE: INTRYGA Z CZASEM ZRZUTY EKRANU

AMANDA ROSE: INTRYGA Z CZASEM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Amanda Rose: The Game of Time” jest kolejną grą z ukrytymi przedmiotami, jaka została wydana przez Alawar Entertainment i w której wcielasz się w młodą dziewczynę poszukującą swojego zaginionego ojca. Czeka tu na Ciebie podróż do przeszłości oraz odkrywanie całego mnóstwa scenerii z ukrytymi przedmiotami wraz rozwiązywaniem mini gier... Read more

Największą rolę w “Amanda Rose: The Game of Time” grają scenerie z ukrytymi przedmiotami, z których większość się znacznie od siebie różni. Znajdziesz tutaj całe mnóstwo elementów na wpasowywanie, kafelków na przesuwanie, plansz na dopasowywanie, oraz zupełnie klasycznych puzzli. Każde z tych zadań zostało idealnie wpasowane w całą atmosferę. Jeśli okaże się, że utknąłeś podczas rozgrywki, możesz skorzystać z klawisza przeskoczenia w celu uniknięcia frustracji. Jeżeli jednak jesteś zdeterminowany aby ukończyć każde z zadań, możesz śmiało skorzystać z oferowanej tutaj opcji pomocy, w której zawsze możesz dowiedzieć się, gdzie postawić kolejny krok.

Niestety, obecna tu 3D grafika wydaje się nieco przestarzała, podczas gdy ukryte przedmioty zostały bardzo porządnie narysowane. Kolejny minus stanowi wielkość poszukiwanych rzeczy, odkąd są one zbyt drobne i często wciśnięte w ciemne zakamarki. Na szczęście w takich sytuacjach możesz skorzystać z przyciska wskazówek. Naszym zadniem cały problem polega na zbyt dużej ilości szarości oraz kolorów ziemi, jakie zostały użyte przez producentów do stworzenia tego obrazu. Jeżeli chodzi o muzykę oraz efekty dźwiękowe, to da się je przeżyć i idealnie pasują do atomosfery panującej w tej grze.

Niestety, podczas ostatniej sceny “Amanda Rose: The Game of Time” nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że fabuła została nagle urwana. Gdyby wszystko zostało troszkę dalej pociągnięte, całe wydanie wydawałoby się poprawnie zakończone. Podsumowywując, jest to dobra produkcja dla wszystkich okresowych graczy. Niestety prawdziwi koneserzy tego gatunku mogą okazać się rozczarowni jej prostolinijnością oraz brakiem wyrafinowania.