Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Alice's Adventures in Wonderland gra
4.6111111111111
18

Alice's Adventures in Wonderland

"Alice's Adventures in Wonderland" jest znaną na całym świecie baśnią autorstwa Lewisa Carrolla. Dzisiaj masz szansę na zanurzenie się w tej książcę i wzięcia udziału we wszystkich przygodach Alicji wraz z główną bohaterką tej opowieści. Zacznij grać w grę pt. "Alice's Adventures in Wonderland" i spotkaj się ze swoimi wszystkimi ulubionymi postaciami z lat dzieciństwa. "Alice's Adventures in Wonderland" jest grą z Ukrytymi Przedmiotami, która nie pozwoli Ci nawet na chwilkę nudy w towrzystwie Alicji, wspaniałego Białego Królika oraz innych wytworów Lewisa Carrolla. Pobierz tą grę zupełnie za darmo i przerób całą książkę w zupełnie nowy sposób!

ALICE'S ADVENTURES IN WONDERLAND ZRZUTY EKRANU

ALICE'S ADVENTURES IN WONDERLAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Opowieść o Alicji, młodej dziewczynce, która podąża za Białym Królikiem do jego nory, została napisana przeszło 130 lat temu, a mimo tego wciąż wzbudza zainteresowanie zarówno w dzieciach jak i dorosłych oraz pobudza wyobraźnię artystów. Takie wydanie idealnie będzie pasowało na fabułę zwyczajnej gry, nie sądzisz? Producenci nie muszą tu nawet odświeżać scenariusza, a jedynie przemyśleć całą rozgrywkę i otoczyć ją  dobrą szatą graficzną. .. Read more

HdO Adventure są jednymi z tych wydawców, którzy podjęli próbę zaprezentowania nam komputerową adaptację pracy Carrolla, jednak nie osiągnęli przy tym znacznego sukcesu. Gra pt. “Alice’s Adventures in Wonderland” nie prezentuje soba zupełnie niczego nowego, no może z wyjątkiem grafiki- rozgrywka, tytuł, a nawet fabuła są dokładnie takie same jak i książka. Producenci nie wysilili się nawet żeby chociaż trochę zmienić tytuł! Mimo tego, pod względem wizualnym produkcja ta zapowiada się bardzo smakowicie i po obejrzeniu pierwszych scen zaczęliśmy żywić w stosunku do niej spore nadzieje, które niestety legły w gruzach kiedy tylko zorientowaliśmy się, że wiele z poszukiwanych przedmiotów jest zbyt mała lub trudna do dostrzeżenia.

Dużo powrotów oraz mdłych mini gier są głównymi powodami, dla których można się naprawdę zniechęcić do “Alice’s Adventures in Wonderland”. Pomimo posiadania dosyć dobrej grafiki, która wysuwa się na przód w porówaniu do wczorajszych gier, całokształt tej produkcji jest zbyt słaby aby stwierdzić, że gra ta jest na czasie. Jedynie tło muzyczne jest tu fajne, pasujące do tematyki, łamigłówek oraz królika i przybliża wszystkie te aspekty do siebie.

Oczywiście “Alice’s Adventures in Wonderland” nie stanowi pierwszego podejścia do próby adaptacji rej klasycznej opowieści. Na rynku znajduje się całe mnóstwo zarówno filmowych jak i komputerowych wersji tej niesamowitej książki, jednak jedynie nieliczne z nich są warte świeczki. Naszym skromnym zdaniem, najlepszą ekranizację stanowi “Alicja” od Walta Disneya, a jeżeli chodzi o grę, to niestety żadna z nich nie nasuwa nam się na myśl. Jest to niesamowitą szkodą, że Hdo Adventures nie zdołali uradować nas swoją wersją “Alice’s Adventures in Wonderland”.