Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Alice and the Magic Gardens gra
3.5789473684211
19

Alice and the Magic Gardens

Wyrusz w niezwykłą podróż do krainy wróżek w nowej, zabawnej grze match-3 zatytułowanej Alice and the Magic Gardens! Ciesz sie grą z owocami, próbując łączyć identyczne. Odkrywaj pyszne owoce, zdobywaj więcej punktów I niezwykłych bonusów. Pokonaj wszystkie przeszkody I ocal magiczna krainę! Pobierz tą wspaniałą, kolorową I wciagającą grę Alice and the Magic Gardens calkowicie za darmo I wygraj! Powodzenia!

ALICE AND THE MAGIC GARDENS ZRZUTY EKRANU

ALICE AND THE MAGIC GARDENS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Alice and the Magic Gardens jest nowym spojrzeniem na grę match-3 od Alawar Entertainment, która oferuje nam nie tylko wyzwanie innego rodzaju ale także zachwycające, powalające ilustracje... Read more

By ocalić magiczny świat przed złem potrzebne sa twoje zdolności match-3. Będziesz musiał odblokowywać pyszniutkie owoce I wypuścić z nich zły czar, który został rzucony na wszystkie drzewa w królestwie.

Alice and the Magic Gardens sprawia wrażenie nudnej gry, jednak dajcie jej szansę a może przykuje waszą uwagę na dłużej! Tak, pierwsze poziomy Alice and the Magic Gardens mogą rozczarować wielu graczy, którzy przywykli do prowadzenia za rączkę, jako, że tu nie ma żadnych instrukcji. Jednakże, gra już po paru minutach staje sie jasna I zrozumiała. Łamigłówki są niezłe, dość wymagające, jednak czasami zbyt powtarzające się. Na szczęście, są też mini-gry, które przecinają rutynę match-3 I pozwalają na chwilę relaksu.

Niestety, Alice and the Magic Gardens nie występuje w trybie relaksacyjnym I nie można przejść na kolejny poziom gdy skończy się czas. Są na szczęście gracz, którzy lubią taki pośpiech. Podobają nam się mini-gry wymagające refleksu, ale nie przpadamy za zabijaniem biedronek. Te latające insekty są bardzo dobre dla całości otoczenia. Dlaczego mamy je miażdżyć? Dlaczego nie mamy zabijać much lub komarów?

Ze strony wizualnej, gra wygląda przyjaźnie I atrakcyjnie. Bajkowe I kolorowe postacie z pewnościa cię rozweselą, jeśli jesteś w kiepskim humorze. Jednak rzecz podobała nam się najbardziej – relaksująca muzyka, która idealnie wspiera całą atmosferę gry.

Jeśli zdecydowaliście się dać szansę Alice and the Magic Gardens, nie będziecie żałować, gdyż będziecie mieć okazję wypróbowac swoje umiejętności I cieszyć się doskonale dopracowanymi ilustracjami. Miłej zabawy!