Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Airport Mania 2: Wild Trips gra
3.5535714285714
56

Airport Mania 2: Wild Trips

Gatunek: Na czas

"Airport Mania 2: Wild Trips" stanowi niesamowicie rozrywkową kontynuację popularnej gry należącej do gatunku ekonomiczno- staretegicznego, pt. "Airport Mania". Zacznij grać w nią już teraz abyś mógł poprawić swoje umiejętności w sterowaniu samolotem! Tym razem dane Ci będzie odwiedzić nowe zakątki świata, takie jak m.in. Monsterville, Tiki Taka, Biegun Północny, a nawet sam Księżyć! Wybierz się na prawdziwie dzikie wojaże z grą "Airport Mania 2: Wild Trips", a przeżyjesz niesamowite wzloty i upadki podczas podniebnego podróżowania dookoła świata! Pobierz tą grę już teraz całkowicie za darmo i przekonaj się, czy "Airport Mania 2: Wild Trips" będzie w stanie zaprzeć Ci dech w piersiach!

AIRPORT MANIA 2: WILD TRIPS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AIRPORT MANIA 2: WILD TRIPS

AIRPORT MANIA 2: WILD TRIPS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy pamiętasz bardzo popularne samoloty o dużych oczach, które występowały w grach z serii “Airport Mania”? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, powróciły one bowiem wraz z nową grą ekonimiczno- strategiczną pt. “Airport Mania 2: Wild Trips”. Nie ma sensu żebyśmy rozdrabniali się tutaj zbytnio nad fabułą całej produkcji, ponieważ jest ona identyczna do swojej poprzedniczki... Read more

Dla tych jednak, którzy co dopiero rozpoczynają przygodę z seriami gier Airport Mania, jesteśmy w stanie bardzo łatwo streścić cały sens rozgrywki: masz tutaj za zadanie dostarczenie swoich klientów do ich miejsc docelowych tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Wszyscy nowicujsze na pewno będą pod wrażeniem bardzo uzależniającej fabuły, podczas gdy starzy wyjadacze tych serii będą mogli cieszyć się z całego mnóstwa obecnych tutaj modernizacji oraz unowocześnień. “Airport Mania 2: Wild Trips” należy do jednej z tych produkcji, w których nowe dodatki mają bardzo silne oddziaływanie na cały strategiczny aspekt gry. Poprawne używanie modernizacji pozwoli Ci na sukcesywne ukańczanie każdego ze znajdujących się tutaj poziomów. Omawiana przez nas dzisiaj produkcja posiada bardzo urozmaicone tło, na które będziesz w stanie oddziaływać poprzez zbieranie pewnych specjalnych przedmiotów itp. Wszystkie dodatki są naprawdę imponujące i pokazują, jak dużo czasu oraz wysiłku Reflexive Entertainment włożył w tą produkcję.

Co więcej, producenci zdołali sprawić, że “Airport Mania 2: Wild Trips” stawia graczowi bardzo duże wyzwanie już na samym początku rozgrywki i kontynuuje aż do końca jej trwania. Podczas grania w znajdujące się tutaj 100 poziomów nie zdołasz się nawet znudzić. Sytuacja będzie całkowicie odmienna- zawsze będziesz miał ochogtę polepszyć swój wynik. Jeżeli chodzi o opracowanie graficzne, to niesamowicie miło jest patrzeć na samoloty, które puszczają Ci oczko i się do Ciebie uśmiechają. Niestety jedyny minus znany nam z poprzednich serii został przeniesiony i do “Airport Mania 2: Wild Trips”. Większość z samolotów jest dosyć trudna do odróżnienia, więc nie masz tu zbytniego pola do popisu jeżeli chodzi o stwarzanie nowych kombinacji. Prawdą jest, że większość z samolotów różni się od siebie wielkością, od typowych awionetek aż do dużych maszyn pasażerskich, jednak kiedy dochodzi do wyboru kolorów oraz dodatków, to nie są one wcale aż takie ciekawe. Ze względu na szybko rozwijającą się rozgrywkę, nie ma jednak sensu nawet rozglądać się za drobiazgami.

Podsumowywując, silnie wierzymy że “Airport Mania 2: Wild Trips” porzypadnie do gustu wszystkim graczom, ponieważ jest ona obecnie jedną z najlepszych gier ekonimoczno- strategicznych, jakie dotychczas zostały wydane.