Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
World of Zellians: Kingdom Builder gra
3.8139534883721
43

World of Zellians: Kingdom Builder

"World of Zellians: Kingdom Builder" to gra strategiczna, która daje Ci szansę na stworzenie i rządzenie własną cywilizacją! Twoje ogromne doświadczenie na tym polu oraz znajomość nowoczesnych technologii pozwolą przekształcić starożytne plemię Zellian w nowoczesne społeczeństwo. Buduj solidne szałasy, zbieraj niezbędne surowce, aby upewnić się, że Twoi poddani nie cierpią zimna i głodu, a z pewnością obdarzą Cię oni szacunkiem i honorem! Powiększ swoje imperium i uczyń je największą potęgą na świecie!

WORLD OF ZELLIANS: KINGDOM BUILDER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“World of Zellians: Kingdom Builder” to symulator budowlany, który został stworzony przez firmę Gamelnvest. Według fabuły, wcielasz się w rolę młodego, ale niezwykle uzdolnionego architekta, który przemierza rozmaite kraje, pomagając monarchom ulepszyć ich miasta. Aby osiągnąć ten cel musisz budować domy, sklepy, fabryki i inne ważne obiekty... Read more

Wielu ludzi zazdrości Ci niezwykłego daru, a przede wszystkim pewien gość o imieniu Zorm. W dawnych czasach byłeś jego uczniem, jednak kiedy Twoje zdolności przewyższyły jego, wpadł we wściekłość. Teraz podąża Twoim tropem i próbuje zniszczyć owoce Twojej pracy, podpalając budowle lub wynajmując szaleńców, którzy niszczą Twoje miasto.

Gra w “World of Zellians: Kingdom Builder” należy do raczej wciągających, ale trudno nazwać ją wymagającą. Nie ma ryzyka przegranej, gdyż czas gry jest nieograniczony, wszystkie zasoby są odnawialne, budynki można burzyć i odbudowywać za jednym kliknięciem. Gra także nie podaje żadnych statystyk po zakończeniu misji. A przecież gracz chciałby wiedzieć, jak poradził sobie z zadaniem.

Mimo wszystko, gra ta dostarczy fanom gatunku mnóstwo dobrej zabawy. Jej jakość i wciągająca gra z pewnością Cię nie rozczarują!