Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Wild Tribe gra
4.5333333333333
30

Wild Tribe

Gatunek: Na czas

Dawno, dawno temu była sobie mała wioska Tribesville zamieszkała przez małych Wobblies. Był to naród stary i spokojny, żyjący według własnych zwyczajów i tradycji. Pewnego dnia jednak ich byt został zagrożony. Działaj sprawnie i szybko, aby nie dopuścić do ich zagłady! Naucz Wobblies używać nowych technologii, pokaż jak budować lepsze domy i jak walczyć! Zrób wszystko, aby ich ocalić w fascynującej grze "Wild Tribe"!

WILD TRIBE ZRZUTY EKRANU

WILD TRIBE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Niezwykłe istoty czekają na Ciebie w grze “Wild Tribe” stworzonej przez Tikgames. Ta gra na czas przeniesie Cię na wyspę pełną Wobblies, które mają zdolność przemieniania się w różne zwierzęta. Twoje zadanie to pomóc im przetrwać, gromadzić pożywienie, budować magazyny, kopać studnie i przekształcić to plemię w samowystarczalną społeczność. Poczuj swoją przewagę i ocal te stworzenia przed wyginięciem!.. Read more

Strategia gry jest dość prosta: wystarczy kliknąć na postaci, która ma pracować lub nauczyć się nowych umiejętności. Jeśli połączysz ze sobą Wobblies przeciwnych płci, to zakochają się i stworzą potomstwo, co umożliwi rozwój plemienia. Przekształcaj ich w żyrafy, goryle, słonie i inne zwierzęta, aby wykonywać trudne zadania, takie jak zbieranie orzechów i gromadzenie wody.

Jest to płynna gra z rodzaju “wskaż i kliknij”. Tempo jest nieco powolne i nadaje się raczej dla początkujących, niż dla doświadczonych graczy. Lepiej byłoby także, gdyby gracz miał możliwość wybrania kilku stworzeń naraz do wykonania zadania.

Grafika jest przyjemna i dopracowana, a same stworzenia bardzo rozkoszne. I co warto zapamiętać: gra trwa cały czas, dopóki jej nie zatrzymasz. Pamiętaj o tym - w przeciwnym razie Twoi podopieczni mogą umrzeć na rozmaite choroby. Cóż, gra jest raczej sympatyczna, chociaż nie jest to najlepszy przykład gry na czas i obawiamy sie, że może nadawać się tylko dla początkujących!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.6 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 71 MB