Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Wedding Dash: Ready, Aim, Love gra
3.7717842323651
241

Wedding Dash: Ready, Aim, Love

W grze "Wedding Dash: Ready, Aim, Love!" wcielasz się w rolę organizatora wesel. Przed każdym weselem musisz opracować szczegółowy plan, który spełni wszelkie oczekiwania. Wybierz odpowiednie jedzenie, dekoracje i najsmaczniejszy tort. Kiedy wszystkie przygotowania są już poczynione, czas rozpocząć ceremonię. Upewnij się, że wszyscy ważni goście dobrze się bawią i nie są głodni. Świetne tempo gry i wiele wspaniałych bonusów czeka na Ciebie w grze "Wedding Dash: Ready, Aim, Love!"

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY WEDDING DASH: READY, AIM, LOVE

WEDDING DASH: READY, AIM, LOVE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Wedding Dash: Ready, Aim, Love!” to strategiczna gra na czas, wydana i stworzona przez firmę PlayFirst. Wcielasz się z niej w rolę organizatora wesel, a Twoim celem jest to, aby ceremonie były pełne dobrej zabawy... Read more

Aby zorganizować dobre wesele musisz wszystko dobrze zaplanować. Każda para ma własną wizję ceremonii, więc należy dopasować wszystko do ich życzeń. Najbardziej ekscytujący etap gry, samo wesele, rozpoczyna się, kiedy wszystkie przygotowania dobiegają końca. W jego trakcie Twoim zadaniem jest zajęcie się gośćmi. Najważniejsze to przydzielić im odpowiednie miejsca i podać właściwe potrawy.

Gra ma rozmaite bonusy. Trudno spamiętać je wszystkie, ale jest to możliwe. “Wedding Dash: Ready, Aim, Love!” zwiera niestety tylko jedną mini-grę. Raz na jakiś czas musisz strzelać do celu strzałą Kupidyna. Jest to średnio interesujące i - na nieszczęście - nie da się tego pominąć.

Ogólnie rzecz biorąc, “Wedding Dash: Ready, Aim, Love!” to przyzwoita gra na czas. Miłośnikom tego gatunku i początkującym graczom z pewnością spodoba się ładna grafika, odpowiednia długość i przyjazne otoczenie w grze. Dzięki internetowym statystykom najlepszych wyników możesz także zmierzyć się z innymi graczami. Dodaje to nieco życia samej grze. Mamy nadzieję, że także Tobie ta gra się spodoba!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.2 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 8.1

Hard Drive: 34 MB