Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Virtual Villagers 4: The Tree of Life gra
3.8831417624521
522

Virtual Villagers 4: The Tree of Life

Virtual Villagers 4: The Tree of Life to ostatnia część sagii Virtual Villagers, w której śledzimy kontynuację tajemniczej historii wyspy Isola. Życie plemienia zamieszkującego tą wyspę jest zagrożone! Zagraj w nową, ekscytującą grę Virtual Villagers 4: The Tree of Life i pomóż ludziom zapobiec zagładzie wyspy. Podróżuj do wyspy i utwórz dobrze prosperującą osadę z pięcioma osobami. Znajdź jedzenie, zbuduj schronienie, udoskonalaj technologię i spraw, aby mieszkańcy wioski byli szczęśliwi, zdrowi i kwitnący!

VIRTUAL VILLAGERS 4: THE TREE OF LIFE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Virtual Villagers 4: The Tree of Life to ostatni projekt od firmy Last Day Work, w którym ożywienie poprzedniej świetnie prosperującej wyspy Isola jest nadrzędnym zadaniem. Przygotuj się na stworzenie idealnego plemienia zajmującego się farmerstwem, budownictwem, badaniami, wychowywaniem dzieci, oraz uzdrawianiem... Read more

W przeciwieństwie do poprzednich części, grę Virtual Villagers 4: The Tree of Life cechuje znaczny postęp zarówno pod względem technologii, jak i rozgrywki. W najnowszej części jest bardzo dużo miejsc do odkrywania, wioska wrze od tajemnic i niespodzianek. W malowniczych krajobrazach obserwujemy piękną roślinność, kwitnące kwiaty, strumyki i wspaniałe wodospady, a także mnóstwo innych niedostrzegalnych rzeczy, których zauważenienie czy odnalezienie zajmie sporo czasu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pomimo naszej pracowitości, poprawne zarządzanie miejscem jest właściwe niemożliwe. Rozgrywka toczy się zarówno w dzień, jak i w nocy, niezależnie od tego czy w grę jeszcze grasz czy już nie. Jesteś więc jedynie w stanie poprowadzić swoich ludzi kiedy grasz, a po zakończeniu gry pozostawiasz ich samych sobie. Zawsze znajdzie się coś, co Cie zadziwi, a nawet zszokuje. Należy pamiętać, że mieszkańcy wioski mogą wykonywać wiele rzeczy bez Twojego nadzoru, nie mogą więc uniknąć różnych podstawowych błędów, mogą się zakochać lub nawet umrzeć.

Taka raptowność rozgrywki daje Virtual Villagers 4: The Tree of Life niewątpliwy urok i przyciąga graczy. Gra zadowoli swoich fanów dokładnością i prostotą kontrolek. Czwarta część nie jest wcale mniej zabawna od poprzednich części, a z pewnością jest bardziej wciągająca i posiada wiele wyzwań. Gdyby w grze była możliwość powiększania mapy, gra pod każdym względem byłaby perfekcyjna. Miłej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Memory: 512 MB

DirectX: 7.0

CPU: 800 mhz