Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Vagrant Hearts gra
4.5555555555556
9

Vagrant Hearts

Scarllet i Beatrice wychowały się w małej wiosce i nigdy się zbyt daleko od niej nie oddalały. Jednak nagła śmierć ich ukochanej matki zmusza dziewczęta do wyruszenia w podróż i pokonywania mnóstwa przeszkód. W grze Vagrant Hearts, Beatrice odkrywa, ze potrafi leczyć ludzi dotykając ich. Jej talent przykuwa uwagę specjalnej organizacji. Tajemnicze Braterstwo zaczyna ściga siostry, jednak te są zbyt sprytne by się poddać. Pobierz Vagrant Hearts całkowicie za darmo i wyrusz w niezwykłą podróż!

VAGRANT HEARTS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY VAGRANT HEARTS

VAGRANT HEARTS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Warfare Studios oferuje nam nowa, niezwykłą grę zatytułowaną Vargant Hearts! Przeżyjesz tu niesamowita przygodę wraz z dwiema uroczymi siostrami. To dobra gra odgrywania ról zrobiona w starym stylu, zatem przeznaczona dla wybranych. Gry role play lubiane są za fabułę i stronę przygodową. Fabuła opowiada nam o dwóch siostrach – Scarlett i Beatrice, które razem dorastały i nigdy się nie rozstawały. Ich uczucia siostrzane są inspirujące, jednak pewnego dnia znajdują się na przeciwnych stronach nieznanej ziemi Azulel. Teraz muszą samodzielnie przemierzać nieznane terytorium, i podążać za własnymi, choć powiązanymi ze sobą przygodami. Każda z sióstr jest silna na swój własny sposób i muszą odkryć i użyć tych sił i powołania. Opowieść jest świetnie rozwinięta i jak do tej pory trzyma nas mocno w napięciu... Read more

Jedną z fajnych rzeczy w tej grze jest to, że widać potwory, co pomaga ci je omijać. To pozwala ci także zbierać różne przedmioty, które gdy są uzbrojone maja magiczną moc. Podobało nam się również gdy czasami miejsce migotało i jeśli podchodzi się bliżej i uderza w przestrzeń otrzymuje się ukryty skarb, którym są różne przedmioty czy wyposażenie.

Dziwna rzeczą jest to, że twoja postać zaczyna grę ze sporym ładunkiem życiowym, znacznie większym niż jest to w innych grach, więc nawet jeśli zbierzesz mnóstwo ciosów podczas pierwszej walki, wciąż jesteś niezwykle zdrowy. Jeśli chodzi o bitwy, jak dotąd są bardzo proste. Ci, którzy cenią sobie ten aspekt w grze, mogą być nieco zawiedzeni.

Co więcej, deweloperzy gry nie są angielskimi native speakerami. Dlatego też mamy tu do czynienia z wieloma pomyłkami słownymi, jednak jeśli ci to nie przeszkadza, historia wciągnie cie bez reszty.

Czas na przedstawienie muzyki i szaty graficznej. Nie będziemy się rozpisywać, powiemy tylko, że graficznie gra jest bardzo dobrze zrobiona a muzyka jest oszałamiająca. Podsumowując, Vargant Hearts jest grą, którą zdecydowanie warto wypróbować!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 96 MB