Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Totem Tribe gra
4.2939393939394
330

Totem Tribe

Doświadcz rzadkiego połączenia gry strategicznej z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów, odkrywając wiele cudownych wysp w grze Totem Tribe! Twórz i udoskonalaj budowle, jednostki szkoleniowe i wiele innych przeprowadzajac badania, odkrywając nowe terytoria i pokonując wrogów. Śledź przygody Aruku, która dowodzi plemieniu Hawk, na drodze do chwały i bogactwa. Jak potoczy się historia? Wszystko zależy od ciebie i twoich wyborów w grze Totem Tribe!

TOTEM TRIBE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TOTEM TRIBE

TOTEM TRIBE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W grze Totem Tribe połączono najlepsze elementy zaczerpnięte z licznych, popularnych gier i stworzono z nich coś o wiele bardziej wciągającego, bez zbędnego komplikowania. Częściowo jest to symulator wyspy, częściowo gra ukrytych przedmiotów, a częściowo gra strategiczna pełna mini-gier i łamigłówek... Read more

Sama gra w Totem Tribe podzielona jest na intrygujące misje, które są ujawniane kolejno, wraz z przejściem na nową wyspę. Krajobraz jest zróżnicowany, począwszy od zimowych widoków, poprzez wyspy przypominające pocztówki z wakacji, aż po groźne, wulkaniczne tereny. Musisz budować chaty, aby szkolić robotników, którzy następnie stworzą budowle niezbędne do przejścia dalej. Misje różnią się od siebie, ale zazwyczaj możesz je wykonać, czekając aż Twoi robotnicy ukończą budowę.

Pod względem grafiki każda wyspa jest inna i utrzymana w pięknej kolorystyce. Stworzenia przemierzające ścieżki wysp robią wrażenie, bez względu na to, czy stwarzają zagrożenie, czy nie. Nawet mali członkowie plemienia są graficznie bez zarzutu.

Efekty dźwiękowe w Totem Tribe pozwalają graczowi usłyszeć nawet uderzenia młotka budowniczych przy pracy. Także ścieżka muzyczna jest dobrze dobrana.

Ogólnie rzecz biorąc, trudno znaleźć na rynku grę, która zapewniłaby tak wyjątkowe doznania, a jakość tej produkcji jest zdecydowanie ponadprzeciętna.