Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Top Secret Finders gra
5
4

Top Secret Finders

Zbadaj archiwa niezwykłych i utajnionych spraw w nowej, wspaniałej grze Top Secret Finders! Przygotuj się na ukończenie twojej pierwszej i najważniejszej misji – ocalić małe miasteczko przed straszną konstrukcją! Odkryj prawdę o rządzie rozwiązując tę sprawę. Pokaż na co cię stać, rozkoszuj się mnóstwem wyzywających i podchwytliwych łamigłówek. Pobierz Top Secret Finders za darmo i poznaj całą prawdę. Życzymy szczęścia!

TOP SECRET FINDERS ZRZUTY EKRANU

TOP SECRET FINDERS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Top Secret Finders jest nową przygodą HO od Vendel Games, która oferuje nam standardową, zwykłą fabułę – ocalić świat przez geniuszem zła. Zwykła jednak nie znaczy marna!.. Read more

Podążając za opowieścią, trzeba wkroczyć do bram miasta w przeszłości, które uległo szaleństwu i teraz błąka się po nim wiele duchów wliczając w to duchy naukowców. By powstrzymać zło panujące w mieście, trzeba zbadać wiele miejsc i znaleźć mnóstwo wskazówek. Duża część gry poświęcona jest scenom z ukrytymi przedmiotami i łamigłówką, które to aspekty są dość łatwe. Ciemne wykonanie i podkład gry mogą uniemożliwić proste dostrzeżenie niektórych obiektów, jednak przycisk podpowiedzi ładuje się dość szybko w trybie zwykłym gry. Co do łamigłówek, można tu spotkać normalne łamigłówki typu match-3, parę zagadek itd., jednak bez względu na ich typ, zadania są bardziej czasochłonne niż trudne.

Trzeba przygotować się na wiele chodzenia w tę i z powrotem, gromadząc tony przedmiotów, które trzeba użyć gdzie indziej. Może to być dość frustrujący proces, przechodząc ciągle w te same miejsca. Na szczęście, grafika jest czysta przez większość scen i zawsze przykłada się do mrocznej atmosfery.

Pomimo paru kwestii i denerwujących, niemożliwych do przeskoczenia scen przerywnikowych, Top Secret Finders nie rani doświadczenia gry HO. Chociaż gra nie jest trudna i nie grzeszy świeżością, posiada jednak sekretny urok, który przykuwa naszą uwagę. Sprawdza się to nieźle i jest po prostu ciekawa do gry. Czy nie jest to wystarczający powód by zagrać?