Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Timebuilders: Caveman's Prophecy gra
4.0769230769231
26

The Timebuilders: Caveman's Prophecy

Grając w „The Timesbuilders: Caveman's Prophecy” znajdziesz się w odległej epoce jaskiniowców i dinozaurów. W tej wesołej grze z serii 'na czas' twoim zadaniem jest poprowadzenie swojego plemienia w kierunku bardziej rozwiniętego sposobu życia. Poczujesz na własnej skórze trudy i niebezpieczeństwa ówczesnego życia! Bądź więc czujny! Gigantyczne drapieżniki, mięsożerne rośliny i wygłodniałe, szablozębne kociaki czają się wszędzie! Pamiętaj, najważniejsze to przetrwać! Postaraj się zarządzać plemieniem, wznoś coraz wytrzymalsze budowle i nakręcaj wydobycie surowców naturalnych. Pobierz „The Timebuilders: Caveman's Prophecy” za darmo i zostań przywódcą starożytnego plemienia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

THE TIMEBUILDERS: CAVEMAN'S PROPHECY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE TIMEBUILDERS: CAVEMAN'S PROPHECY

THE TIMEBUILDERS: CAVEMAN'S PROPHECY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jako druga edycja serii, The Timebuilders: Caveman’s Prophecy od Big Fish Games nie jest sequelem i może być uważana za osobna grę. Można tu dowiedzieć się w jaki sposób jaskiniowcy opuszczali swoje prymitywne domy a nawet być uczestnikiem zdarzeń... Read more

Historia toczy się w prehistorycznej epoce kamienia. Niewątpliwie zaletą gry są różnego rodzaju wyzwania. Raz musisz zbudować kilka kompletnie wyposażonych zamków, a innym razem przepędzić rozwścieczone dzikie koty. Albo jesteś konstruktorem wspaniałych budowli, lub też dostarczasz materiały i rudę. Dbasz o to, by kury znosiły jajka za co dostajesz mięso będące walutą. Gra jest zabawna i żywa w przeciwieństwie do nudnych, monotonnych gier typu na czas, gdzie miejscem akcji są zazwyczaj korytarze w supermarketach, restauracjach czy kawiarniach. Czasy prehistoryczne z dinozaurami, grotami, jaskiniowcami i niezwykłym sposobem życia są niestandardowym tematem gier na czas, co czyni tę grę niezwykle atrakcyjną. Ponadto, opuszczanie jaskiń i przejście do budowli z kamienia są odpowiednim tematem dla gier budowlanych.

Szata graficzna The Timebuilders: Caveman’s Prophecy jest całkiem przyjemna, choć troszkę bajkowa. Jednak sam podkład graficzny przyciąga wzrok. Jedyną rzeczą, która może zawieść oczekiwania graczy jest podkład dźwiękowy, czy też podkład głosowy. Zawsze jednak możemy grać z wyłączonym głosem, czyż nie?

Podsumowując, The Timebuilders: Caveman’s Prophecy jest grą na która warto zwrócić uwagę. Jeśli jesteś fanem gier na czas wysoko ocenisz całokształt gry. Nawet gdy możesz grać w każdej kategorii, ciesząc się sama grą,  The Timebuilders: Caveman’s Prophecy na pewno sprawi ci dużo radości. Może to być niezły dodatek do twojej biblioteki gier.