PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

The Keepers: The Order's Last Secret

Poznaj prawdę i połącz ją z tajemniczymi artefaktami odkopanymi przez Pedro Alvareza, hiszpańskiego archeologa w nowej, wspaniałej grze HO pt. The Keepers: The Order's Last Secret Collector's Edition! Zbadaj czy śmierć Pedra ma coś wspólnego z klątwa starych mocy. Gdy tylko wydobył z ziemi dziwne pudełko stało się jasne, że jest w nim coś mrocznego, złego. By zapobiec temu by pudełko dostało się w niepowołane ręce, daje je swojej siostrze. Teraz do ciebie należy zadanie zbadania co takiego kryje się w pudełu, co więcej musisz zapobiec śmierci wielu ludzi, za które może być ono odpowiedzialne. Pobierz The Keepers: The Order's Last Secret Collector's Edition już teraz, zupełnie za darmo!

Title - The Keepers: The Order's Last Secret Game Download for PC and Mac Description - All about The Keepers: The Order's Last Secret, a Ukrytymi Przedmiotami game created by Blam! Games. Poznaj prawdę i połącz ją z tajemniczymi artefaktami odkopanymi przez Pedro Alvareza, hiszpańskie...

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Keepers: The Order's Last Secret. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

THE KEEPERS: THE ORDER'S LAST SECRET ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE KEEPERS: THE ORDER'S LAST SECRET

KOMENTARZE DLA THE KEEPERS: THE ORDER'S LAST SECRET