Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Zaczarowane wyspy gra
3.3035714285714
56

Zaczarowane wyspy

Wyspy przedstawione w grze "Zaczarowane wyspy" były pięknym miejscem, dopóki zła czarownica nie rzuciła na nie przerażającego czaru! Jako młoda dziewczyna, Alice, spróbuj uwolnić to niesamowite miejsce od sił ciemności. Musisz zbierać podobne owoce układając po trzy w jednej linii. Zgromadziwszy wystarczająco dużo, będziesz mógł pokonać podstępną wiedźmę i ocalić wyspy przed niebezpieczeństwem. Nie wahaj się! W nagrodę za swoje czyny dostaniesz miłą wyspę na własność!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

ZACZAROWANE WYSPY ZRZUTY EKRANU

ZACZAROWANE WYSPY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pozwól, że opowiemy Ci o nowej grze logicznej z rodzaju “dopasuj 3 elementy”, wyprodukowanej przez firmę Alawar - “The Enchanting Islands”. Wcielasz się w postać Alice, młodej czarodziejki, która musi ocalić wyspy przed złym czarem. Będziesz musiał dopasować trzy lub więcej elementów, które następnie kolekcjonujesz... Read more

Odwiedzisz pięć różnych wysp, gdzie na ponad sześciu tuzinach poziomów sprawdzisz swoje umiejętności i precyzję, starając się szybko zebrać niezbędne składniki przed upływem czasu. Gra udostępnia 3 magiczne narzędzia, które Ci pomogą.

Jeden element gry podoba nam się szczególnie. Przed przejściem na nową wyspę musisz stoczyć walkę z bossem. Jest to coś zupełnie nowego. Musisz dopasować trzy lub więcej elementów, jak wcześniej, jednak tym razem u dołu ekranu znajduje się potwór. Musisz dopasowywać elementy nad jego głową, aby spadające płytki mogły go zniszczyć. Po każdym poziomie czeka Cię specjalny poziom, gdzie liczy się spostrzegawczość, gdyż będziesz musiał znaleźć półprzeźroczyste owoce.

Tła są kolorowe, muzyka przyjemna, a gra ogólnie dopracowana i płynna. “The Enchanting Island” jest odpowiedniej długości, ale mimo to nie udało się nam się jej przejść za jednym zamachem, gdyż po pewnym czasie staje się powtarzalna. Zasady gry są proste i przystępne dla graczy w każdym wieku i naszym zdaniem gra ma wszystkie elementy, które powinna mieć gra typu “match3”.