Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Stand O'Food 3 gra
3.9302325581395
129

Stand O'Food 3

Gatunek: Na czas

Przywitaj się z Ronnie, bowiem ma on zamiar wypróbować swojego szczęścia w prowadzeniu restauracji! "Stand O'Food 3" jest kolejną już grą, która została wydana przez G5 Entertainment. "Stand O'Food 3" znacznie różni się od swojej poprzedniczki- "Stand O'Food 2". Najnowsza część została bowiem wypełniona wieloma dodatkami. Poza hamburgerami, Ronnie musi teraz przygotowywać lazanię, frytki, sodę oraz kawę, a do swojej dyspozycji dostał on całą masę zupełnie nowych przypraw i sosów. Będziesz musiał pomóc Ronniemu w poprowadzeniu aż 25 restauracji! Czy możesz to sobie wyobrazić? Wybierz swoją opcję przed rozpoczęciem całej rozgrywki. Jeżeli preferujesz powolną rozgrywkę, wybierz najłatwiejszy z trybów gry. Weterani gier ekonomiczno- strategicznych z pewnością pójdą do najtrudniejszy poziom. Zatem, pozwól aby "Stand O'Food 3" stanął na samym szczycie Twojej kolekcji gier do pobrania!


ZRZUTY EKRANU

VIDEO

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY STAND O'FOOD 3

STAND O'FOOD 3 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zazwyczaj mówi się, że nie ma potrzeby opracowywać dalszego ciągu filmów, bajek czy gier komputerowych ponieważ nigdy nie dorównają one swym poprzednikom. Jednakże istnieje także powiedzenie, że trójka jest szczęśliwą liczbą. I tak tez jest w przypadku “Stand O’Food 3”.  Można tu śmiało powiedzieć, że jest to najlepsza gra w całej serii... Read more

Paradoksalnie, “Sand O’Food 3” zadziwia swą złożonością i prostotą zarazem. Są tu trzy poziomy trudności i bardzo długi czas gry. “Stand O’Food 3” jest udoskonalona i dopracowana lepiej niż pozostałe części głównie dzięki rozwiniętej fabule. Staje sie ona bardziej złożona i wymyślna wraz z rozwojem relacji pomiędzy Nikki i Ronnie. Sedno gry ma tylko jeden mankament: nikła różnica pomiędzy typami restauracji co prędzej czy później prowadzi do monotonii. W restauracjach powtarzają się nie tylko podobne wystroje wnętrz ale także rodzaj serwowanych potraw.

Jakkolwiek, jeśli niezbyt interesuje cię sama gra lecz zwracasz uwagę głównie na oprawę graficzną, to właśnie grafika jest atutem “Stand O’Food 3”. Trzeba dodać, że szata graficzna została niezwykle ulepszona i w porównaniu z poprzednimi dwiema częściami serii “Stand O’Food”. Podkład muzyczny pokrywa się całkowicie z szybkim tempem gry co razem z fenomenalną oprawą graficzną plasuje tą gre wśród najlepszych gier z kategorii ‘na czas’.

Podsumowując, “Stand O’Food 3” jest sequelem wartym uwagi ponieważ odmiennie od swoich poprzedników jest kompletnie nowy. Jeśli wysoko cenisz “wielkie” tytuły gier typu ‘na czas’, ta gra powinna zająć odpowiednie miejsce w twojej kolekcji.