Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Upiorny Sklep gra
3.7207792207792
154

Upiorny Sklep

Gatunek: Na czas

Od kiedy północ to dobry czas na zakupy?Może i tak jest, ale tylko jak jest się duchem! Zaintrygowany? Witamy więc w Upiorny Sklep, nowe, wspaniałej grze na czas! Będziesz musiał obsługiwać pięć różnych sklepów, zarabiać pieniądze by je ulepszać i zdobywać nowych klientów! Zadowalaj wszystkich przybyłych i uszczęśliwiaj ich! Rozkoszuj się setką wciągających poziomów i nie zapomnij o utrzymywaniu wszystkiego w czystości, no i baw się dobrze! Pobierz Upiorny Sklep całkowicie za darmo już teraz i dowiedz się wszystkiego o nocnej zmianie!

UPIORNY SKLEP ZRZUTY EKRANU

UPIORNY SKLEP RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

To trochę dziwne jeśli natykamy się na grę o tematyce Halloween u schyłku zimy, czyż nie? Wydaje się jednak, że Alawar Entertainment zbytnio o to nie dba, prezentując nam swoja nową grę na czas pt. Spooky Mall. Spooky Mall zawiera 100 poziomów i pięć różnych sklepów, w których główna bohaterka pracuje w nocy. Gra oferuje jedynie jeden poziom trudności, a każdy poziom można ukończyć z różnymi odznaczeniami i nagrodami w zależności od tego ile pieniędzy uzyskałeś i czy twoi wybredni klienci opuszczą sklep... Read more

Niestety, nie ma tu żadnych trofeów i żadnych osiągnięć, co zmniejsza motywację do ukończenia gry. Na szczęście, design każdego sklepu zmienia się po każdym kolejnym poziomie, więc przynajmniej możemy spędzać czas w odmiennych miejscach.

Szczerze mówiąc, Spooky Mall jest zwykłą reprodukcją popularnej gry (Supermarket Mania na przykład) z dziwnym biegiem wydarzeń Mechanika, grafika i fabuła są dość znane i nie przemówią do was zbytnio. W grze spotkacie parę, fajnych postaci, co uczyni grę prostszą, gdy będziecie mieli na nie oko.

Niestety, ogromna różnorodność tła jest minimalną i niewystarczającą  cechą by stworzyć wciągające środowisko gry. Upgrady i bonusy są wciąż te samo i można je osiągnąć po pierwszych 15 poziomach.

Podsumowując, jeśli nie przeszkadza wam granie w te same gry na czas, witamy w Spooky Mall. Powinniście jednak wiedzieć,że dajemy grze tylko 3 gwiazdki na pięć możliwych. Spróbujcie zanim pobierzecie pełna wersję!