Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Special Enquiry Detail: Engaged to Kill gra
3.7931034482759
29

Special Enquiry Detail: Engaged to Kill

Przygotuj się na wspaniały i długo oczekiwany sequel do jednej z najbardziej popularnych gier HO 2010 r.! Special Enquiry Detail: Engaged to Kill już niedługo się ukaże. W tej ekscytującej i bardzo obiecującej grze spotkacie dwóch, słynnych detektywów – Lamonte'a i Turino i będziecie musieli pomóc im rozwikłać pewną sprawę! Dowiedz się kto zamordował młoda parę, zbadaj miejsce zbrodni i przesłuchuj ludzi Postaraj się powstrzymać seryjnego zabójcę zanim znów uderzy. Ogromna ilość lokacji do przeszukania i łamigłówek do rozwiązania złapie twoją uwagę na długi czas.

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SPECIAL ENQUIRY DETAIL: ENGAGED TO KILL

SPECIAL ENQUIRY DETAIL: ENGAGED TO KILL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli jesteś fanem serii Women’s Murder Mystery, z pewnością spodoba ci się Special Enquiry Detail: Engaged to Kill. Gra została wyprodukowana przez Flood Light, które ofiarowało nam wcześniej Women’s Murder Mystery podobnie jak oryginalną Special Enquiry Detail: The Hand That Feeds... Read more

Jeśli chodzi o drugą grę w serii Special Enquiry Detail, mamy tu kolejna szanse przetestować swoje umiejętności obserwacji I dedukcji, podczas wcielania sie w rolę dwóch, sprytnych detektywów. Zostało ci powierzone zadanie złapania serialnego mordercy, który do tej pory zamordował kilka młodych kobiet.

W grze Special Enquiry Detail: Engaged to Kill, będziemy podążać za klasyczną grą HO. Opowieść jest przedstawiona w sposób komiksowy, oddzielnie od łamigłówek z ukrytymi obiektami. Podczas gdy całokształt gry wydaje się raczej intrygujący, wiele zadań z ukrytymi przedmiotami powtarza się, a z tak ciemnym tłem sa niemal niemożliwe do ukończenia. Niektóre przedmioty z racji dziwacznych rozmiarów I kolorów są praktycznie niemożliwe do znalezienia. Jest tu także mnóstwo mini-gier:niektóre sa dośc podstawowe, inne zaś wytężaja nasze umysły. Na szczęście, jest tu spora różnorodność łamigłówek, co czyni grę bardziej ciekawą. Jeśli utkniemy, możemy ominąć poszczególne zadanie a do tego mamy możliwość skorzystania z innych wskazówek, które pomogą nam ominać trudności.

Wykonanie artystyczne nie jest w Special Enquiry Detail: Engaged to Kill tak czyste I realistyczne jak w pierwszej części, jednak wciąż dobre. Jeśli chodzi o cierpiący podkład muzyczny, wartość produkcyjna gry może być śmiało uznana za jedną z najlepszych.

Podsumowując, Special Enquiry Detail: Engaged to Kill może zaspokoić potrzeby zarówno zatwardziałych fanów jak I nowicjuszy. Weterani gatunku HO z pewnością docenia intrygującą fabułę I wyzywającą grę, podczas gdy nowi spróbuja czegoś naprawdę dobrego. Miłej zabawy!