Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Road to Riches gra
3.4285714285714
7

Road to Riches

Gatunek: Na czas

John był kiedyś menadżerem w ogromnej firmie przewozowej, ale wraz z innymi pracowitymi chłopakami został zwolniony z powodu recesji. Teraz pragnie wykorzystać swoje doświadczenie w tym ciężkim biznesie i pełen entuzjazmu otwiera własną firmę! W grze na czas "Road to Riches" musisz pomóc Johnowi zarządzać własną firmą. Dzięki swojej ciężarówce i wybitnym zdolnościom doprowadź swój biznes do rozkwitu! Baw się dobrze!

ROAD TO RICHES ZRZUTY EKRANU

ROAD TO RICHES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Road to Riches” firmy Subversive Games to symulator biznesowy z elementami gry na czas. Za zadanie masz pomóc Johnowi, głównemu bohaterowi, w prowadzeniu własnej firmy i uczynieniu jej najlepszym przedsiębiorstwem w mieście... Read more

Zasady gry są raczej nieskomplikowane, choć musisz wypracować własną strategię, aby stać się bogatym przedsiębiorcą. Miasteczko, w którym toczy sie gra, oglądane jest pod kątem, żebyś mógł widzieć swoje ciężarówki i odpowiednio nimi zarządzać.

Na mapie znajdziesz swoich klientów, ale przed przyjęciem zlecenia przestudiuj wszystkie jego cechy takie jak opis ładunku, ilość, odległość, data doręczenia i wiele innych. Jeśli nie spełniasz jakichś warunków, nie masz wystarczającej liczby ciężarówek, aby załadować towar, lub nie będziesz w stanie dostarczyć go na czas, lepiej pomiń to zlecenie.

Jest to gra małego formatu i przy swojej objętości 40 mb oferuje przyjemną grafikę i efekty dźwiękowe. Jeden tryb gry oraz linearność “Road to Riches” sprawia, że niechętnie sięgamy po nią po raz kolejny, a szkoda. Z pewnością jednak znajdzie ona fanów wśród miłośników realistycznej symulacji biznesowe połączonej z grą na czas. Dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 55 MB