Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
PJ Pride Pet Detective: Destination Europe gra
3.4210526315789
19

PJ Pride Pet Detective: Destination Europe

Tym razem Zwierzęcy Detektyw PJ jedzie do Europy. Egzotyczne zwierzęta uciekły z paryskiego zoo i Twoim zadaniem jest sprowadzenie ich z powrotem! Przesłuchaj świadków i przetrząśnij ulice Paryża, szukając zaginionych zwierząt na 96 wyjątkowych poziomach tej fantastycznej gry ukrytych przedmiotów. W wielkim mieście na zwierzęta czyha sporo niebezpieczeństw, ale zagrożeni są także ludzie! Możesz zapobiec katastrofie w grze "PJ Pride: Pet Detective"!

PJ PRIDE PET DETECTIVE: DESTINATION EUROPE ZRZUTY EKRANU

PJ PRIDE PET DETECTIVE: DESTINATION EUROPE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“PJ Pride Pet Detective: Destination Europe” to gra wyprodukowana przez IWin, która jak zwykłe zabiera nas na misję ratowania życia, tym razem do Europy. Antwerpia, Bruksela, Luksemburg i Paryż - to miasta, które Polly Pride i jej kompani muszą odwiedzić, szukając zbiegłych zwierzaków... Read more

Każdy poziom to cztery sceny, 10 ukrytych przedmiotów na każdej. Poziomy zawierają także wskazówki, które przydają się później pomiędzy poziomami i pomagają PJ odkryć o co chodzi, kiedy pracuje ona nad sprawą. Fabuła jest bardzo zawiła i interesująca, więc nie ma co jej pomijać, ale jeśli ominiesz jej część, zawsze możesz do niej wrócić po przejściu następnego poziomu. Można także powrócić do wskazówek (Clues) i ocalonych zwierząt (Recovered Animals). Wskazówki pokazują przedmioty, które zebrałeś w poszczególnych miejscach i które zostały sklasyfikowane jako wskazówki. Pomagają one rozwikłać tajemnicę i mogą się przydać po przejściu niektórych poziomów. Ocalone zwierzęta pokazują wszystkie zwierzęta opatrzone cyfrą w okienku poniżej, która określa liczbę zwierząt danego rodzaju.

Gra zawiera sporo przedmiotów, więc sceny nie wydają się powtarzalne. W razie trudności przysługuje Ci 8 podpowiedzi na poziom, poza tym brak jest limitu czasowego.

Grafika jest w porządku; żywa i dopracowana, tak samo jak muzyka, której styl zmienia się co kilka minut. Podsumowując, bardzo podobały nam się egzotyczne miejsca, interesujące przesłuchania podejrzanych oraz wypełnione wskazówkami sceny pełne ukrytych przedmiotów - to wszystko czyni grę “PJ Pride Pet Detective: Destination Europe” naprawdę wciągającą!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/Windows XP/Windows Vista

Memory: 512 MB

DirectX: 7

CPU: P3 1Ghz