Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nicktoons: Hoverzone gra
3.3898305084746
59

Nicktoons: Hoverzone

Twoi ulubieni bohaterowie z Nickleodeon – SpongeBob, Danny Phantom i Patryk – zapraszają cie do wspólnej zabawy w Nicktoons: Hoverzone. Tym razem te morskie stworki wraz z tobą muszą uratować życie wszystkich mieszkańców podwodnego świata. Uciekaj przed zmyślnymi pułapkami, rozwiązuj łamigłówki i opieraj się wrogom! By zdobyć więcej punktów, zbieraj napotkane na drodze monety. Pobierz Nicktoons: Hoverzone całkowicie za darmo i ciesz się wciągającą grą.


NICKTOONS: HOVERZONE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NICKTOONS: HOVERZONE

NICKTOONS: HOVERZONE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wydaje się, że popularność Sponge Boba nigdy nie zmaleje! Deweloperzy z Like Dynamite wypuścili koleją grę o tej niezwykłej postaci i jego przyjaciołach. Poznajcie Nicktoons: Hoverzone!.. Read more

Mówiąc w skrócie jest to przyjemna gra akcji przeznaczona głównie dla dzieci. Twoim zadaniem jest pomaganie bohaterom w ukończeniu różnych zadań. Pomóż SpongeBobowi, Danny’iemy Phantom’owi i Patrykowi a także trzem innym postaciom przedrzeć się przez ponad 30 poziomów gry. Przechodź przez bramy, pułapki i bariery elektryczne by rozwiązywać zagadki i dotrzeć do końca. Uważaj na wrogów, którzy stoją wam na drodze i pamiętaj o zbieraniu monet i dobrej energii by zyskać specjalne nagrody. Im lepiej ich do tego przygotujesz, tym większe ich szanse na powodzenie.

Każdy poziom ma wyznaczony cel, który trzeba osiągnąć w wyznaczonym czasie, by przejść do dalszej gry. Na każdym poziomie trzeba gromadzić monety by zyskiwać bonusy i osiągać kolejne poziomy. Gra jest dynamiczna i z pewnością nie pozwoli ci się nudzić. Grafika jest dobra tylko na pierwszy rzut oka, wszystko wydaje się być jasne i kolorowe. Efekty dźwiękowe są dobre a muzyka przyjemna, chociaż zbyt powtarzająca się.

Jest tu wiele postaci do wyboru, jednak w poziomie pierwszym można wybrać jedynie Sponge Boba. Jeśli chcesz osiągnąć sukces musisz zniszczyć lub zabić mnóstwo wrogów. Posiadasz również określoną ilość energii na ukończenie misji. Jeśli energia się wyczerpie, tracisz życie i ponownie rozpoczynasz poziom. Do dyspozycji masz trzy życia, jednak w czasie gry możesz gromadzić ich więcej. Jest tu także wiele doładowań, które możesz gromadzić by szybciej i łatwiej ukończyć poziom.

Niestety, gra posiada jedynie jeden tryb i jeden poziom trudności, który jest dość wyzywający. Gra jest dość długa i przyjemna, zatem zajmie wasze dzieci na długi czas. Podsumowując, Nicktoons: Hoverzone jest wyzywającą grą, którą dzieci z pewnością polubią, co więcej dadzą im możliwość spędzenia czasu z ich ulubionymi postaciami.