Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water Collector's Edition gra
2.9090909090909
11

Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water Collector's Edition

Wkrocz w mroczny świat pelen tajemnic z nową, fascynującą i zabawną grą HO zatytułowaną Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water Collector's Edition! Zostajesz wysłany do wyspiarskiego miasteczka Black Water by zbadać sprawę tajemniczego zniknięcia dwóch archeologów, jedna zamiast tego odkrywasz tu straszne rzeczy. Mistyczny potwór z mitu o Posejdonie pojawił się w miasteczku. Okazuje się, że archeolodzy są przyczyną klątwy. Poznaj wszystkie sekrety, ocal mężczyzn i wróć bezpiecznie do domu. Pobierz Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water Collector's Edition za darmo! Powodzenia!

MYSTERY OF THE ANCIENTS: CURSE OF THE BLACK WATER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY OF THE ANCIENTS: CURSE OF THE BLACK WATER COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY OF THE ANCIENTS: CURSE OF THE BLACK WATER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie jest niczym zaskakującym fakt, iż większość gier z ukrytymi obiektami osadzona jest w mrocznych i posępnych miejscach; zamkniętych szpitalach psychiatrycznych, opuszczonych domach i wioskach duchów – to właśnie tu odkrywamy większość tajemnic. Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water jest jedną z takich gier i pochodzi od dobrze znanego dewelopera Big Fish Games. Jeśli więc macie ochotę rozpocząć kolejna mroczna podróż wypełnioną po brzegu sekretami , które przyprawią was o zawrót głowy, sprawdźcie co mamy do powiedzenia na jej temat w kontynuacji naszej recenzji, która może pomóc wam podjąć decyzję o tym czy pobrać wersję demo czy też skusić się na pobranie pełnej, płatnej wersji gry. Tak czy owak, gra pochłonie was całkowicie!.. Read more

Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water posiada ciekawą fabułę, aczkolwiek nie bardzo oryginalną, opowiadającą o historii naukowców. Historia rozpoczyna się w mieście Black Water, gdzie zgłoszono otrucie nagłym przypływem czarnej wody. Burmistrz miasta i inni urzędnicy ewakuowali mieszkańców a dwóch naukowców wróciło by poznać przyczyny tragedii. Legenda mówi, jak się okazuje, że czarna woda jest znakiem zwiastującym przybycie mistycznej istoty, która zwie się Kraken i którą przywołać można za pomocą specjalnego rogu. Do nas należy zadanie poznania prawdy, tuż po tym jak naukowcy rozpływają się w powietrzu. My tez dowiadujemy się, że legenda kryje w sobie wiele prawdy.

Jeśli chodzi o grę, która jest kolejną cechą Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water, na której się skupimy jest więcej niż dobra, choć ma kilka niedociągnięć. Sceny z ukrytymi przedmiotami są niezłe, choć nie są tak zabawne czy oryginalne jak mogłyby być. Większość z nich jest dość typowa, oparta na listach tekstowych z kilkoma interaktywnymi obiektami. Łamigłówki i mini-gry są liczne i co bardzo istotne – nowe i zabawne! Nie znudzą was i przy niektórych trzeba będzie się nieźle nagłowić, co stawia przed nami spore wyzwanie. Gra posiada trzy poziomy trudności: zwykły, zaawansowany i hardcore, każdy posiada własną dozę podpowiedzi Oprócz systemu podpowiedzi, mamy notes, który jest właściwie dziennikiem, jest także mapa, która pokazuje nam zadania do wykonania i pozwala też na szybkie podróże po lokacjach w grze. Poza tym, mamy osiągnięcia do odblokowania i przedmioty kolekcjonerskie.

Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water jest grą, która należy szczególnie chwalić jeśli chodzi o szatę graficzną i muzykę. Wykonanie graficzne jest wspaniałe i z pewnością spodobają wam się sceny HO. Jednakże, czasami są zbyt ciemne, co może wam spowolnić. Muzyka jest przyjemna, pasuje do atmosfery, podobnie jak podkłady głosowe, które są równie miło przygotowane.

Podsumowując, Mystery of the Ancients: Curse of the Black Water jest grą single player, w której doskonałość gry leży w łamigłówkach i mini-grach bardziej niż w scenach HO. Gra posiada ciekawą fabułę, choć mało oryginalną, ale za to opatrzona doskonała grafiką i muzyką, co razem może przekonać was do wypróbowania wersji demo lub też nabycia pełnej wersji gry.