Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mishap: An Accidental Haunting gra
4.8181818181818
11

Mishap: An Accidental Haunting

Zagraj w nową grę typu ukryte obiekty Mishap: An Accidental Haunting! Jest to historia rodziny Burton, która wprowadziła się do pięknego nowego domu, nawiedzanego przez duchy. Kiedy Burtonowie zastanawiają się czy nie opuścić ich wspaniałego domu w drzwiach frontowych całkowicie przypadkowo pojawia się tajemniczy duch myśliwego Miltona Hobblepopa. Pomóż im i znajdź wszystkie obiekty w ponad 30 pięknie urządzonych pokojach. Rozwiąż zagadkowe tajemnice pozostawione dla żywych. Możesz pobrać tą rozrywkową, zabawną grę typu ukryte obiekty Mishap: An Accidental Haunting za darmo i pomóc Burtonom ocaleć i uwolnić ich dom od nawiedzenia duchami!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MISHAP: AN ACCIDENTAL HAUNTING

MISHAP: AN ACCIDENTAL HAUNTING RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy czujesz się swobodnie w pustym pokoju? Czy dziwne dźwięki i straszne odgłosy powodują, że Twoja krew w żyłach zaczyna pulsować? Jeśli tak, z pewnością docenisz nowiutką grę od Virtual Prophecy - Mishap: An Accidental Haunting. Ona wciągnie Cię w tajemniczy świat duchów i dusz.                                                                              .. Read more

Wspaniale! Właśnie znalazłeś swój wymarzony dom. Ale, okazuje się, że jest on nawiedzony przez duchy! Nie możesz zrobić nic więcej poza pozbyciem się nadprzyrodzonych mocy. Aby pozbyć się duchów z Twojego domu, musisz zbadać wiele nawiedzonych lokacji, zebrać nie tylko ukryte obiekty, ale również złapać ukrywające się duchy. Właściwie, producenci nie starali się zbyt mocno stworzyć oryginalnych pułapek na duchy. Znajdziesz więc je za pomocą wspólnego monokla.           

Jeśli chodzi o szatę graficzną Virtual Prophecy było bardziej kreatywne, tworząc kolorowe sceny, dopracowane w szczegółach. Nie nabierz się na ilustracje przedstawiające karykatury! Większość scen z ukrytym obiektem w grze Mishap: An Accidental Haunting może być wyzywająca, ponieważ przedmioty są dobrze schowane. Klikaj tylko na właściwe przedmioty, gdyż klikanie na losowo wybrany przedmiot jest karane przez ducha przewodniego. Prawdę mówiąc,  nie spodoba Ci się, to co ma się wydarzyć..Oczywiście, zapewnione masz odnawiające się wskazówki, ale otrzymanie nowej nie jest takie łatwe jak się wydaje. Aby uzupełnić narzędzie do wydawania wskazówek, należy wykonać jedno lub więcej zadań. Pomyśl więc dwa razy zanim wezwiesz pomoc. W przeciwieństwie do odmiany zagadek “inventory puzzles”, mini gry nie mają z nimi nic wspólnego. Są dosyć proste i raczej się powtarzają, ale możesz je wszystkie pominąć.                                                            Mishap: An Accidental Haunting byłaby fajną grą, gdyby instrukcje były jasniejsze, tak jak powinno to być. Pomimo drobnych niedociągnięć, tytuł ten jest godny pochwały i może umilić Ci czas na kilka godzin. Baw się dobrze!