Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Magiczna kula 4 gra
3.625
256

Magiczna kula 4

W tej grze typu 'arkanoid' musisz ocalić naszą planetę przed obcymi! Miliony ludzi zostały już uprowadzone przez te złe istoty z innego wymiaru! Teraz Twoim zadaniem jest sprowadzenie ich z powrotem za dotknięciem Magicznej Kuli Względności (Magic Ball of Relativity). Możesz być bohaterem, który ocali świat. Wiele bonusów i doładowań pomoże Ci wykonać to poważne zadanie.

MAGICZNA KULA 4 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MAGICZNA KULA 4

MAGICZNA KULA 4 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcielibyśmy przedstawić najnowszą wersję klasycznej gry w stylu ‘arkanoid’ “Magic Ball 4”. Tak jak poprzednie trzy gry z tej serii, “Magic Ball 4” została wyprodukowana przez Alawar Dream Dale. Za pomocą piłki i platformy musisz rozbijać rozmaite scenerie 3D... Read more

W przeciwieństwie do wielu innych gier tego typu, ta zaopatrzona jest w fabułę. Źli kosmici z innego wymiaru zaatakowali Ziemię i teraz tylko Ty możesz ocalić świat.

Zasady gry są takie same jak we wszystkich grach z tego gatunku: przemieszczając platformę z lewej do prawej musisz utrzymać piłkę w powietrzu. Jak zwykle, “Magic Ball 4” oferuje wiele bonusów i doładowań. Niektóre z nich mają pozytywny wpływ na Twoją piłkę i platformę, inne nie. Na każdym poziomie możesz także zebrać do 10 diamentów, aby wygrać jedno z trzech trofeów.

Dream Dale posiada spore doświadczenie w tworzeniu gier takich jak “Magic Ball”, więc pod względem technicznym gra jest niemalże doskonała. Trudno nie zwrócić uwagi na wspaniałą grafikę 3D i płynne animacje. Jedyne, co nam się nie podobało to możliwość obracania scenerii 3D przy użyciu prawego klawisza myszy. Ta opcja nie ma praktycznego uzasadnienia i tylko irytuje gracza, kiedy użyje jej on przez przypadek.

Gra jest zabawna i przeznaczona dla graczy w każdym wieku. Jednak nie należy spodziewać się zbyt wiele po “Magic Ball 4” jeśli graliście w poprzednie wersje, gdyż ogólnie rzecz biorąc wszystkie są takie same.