Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Life Quest® 2: Metropoville gra
4.1282051282051
39

Life Quest® 2: Metropoville

Odkryj nową, fantastyczną I niezwykła gre strategiczną pt. Life Quest® 2: Metropoville I zanurz sie w świat niesamowitych przygód! Przetrzaśnij Metroville, kupuj urocze zwierzaki I nie zapomnij o stuningowaniu swojego samochodu! Mnóstwo różnych czynności takich jak prywatne lekcje, wyścigi naokoło miasta, zarabianie kasy, I inne czekają na ciebie już teraz! Chcesz pokazać się z najlepszej strony, robić karierę I stać się odnoszącym sukcesy mężczyzną? Pobierz zatem Life Quest® 2: Metropoville za darmo już teraz I ciesz się swoim życiem! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

LIFE QUEST® 2: METROPOVILLE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LIFE QUEST® 2: METROPOVILLE

LIFE QUEST® 2: METROPOVILLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mówi się, że “Życie nie jest usłane różami”. Każdy z nas ma wiele obowiązków, powinności I innych zasad społecznych, które zazwyczaj uniemożliwiają nam robienie tego, co byśmy chcieli. Na szczęście,  takie gry casual jak Life Quest 2: Metropoville wolne sa od uprzedzeń czy przyjętych zwyczajów... Read more

Jako gra na czas, Life Quest 2: Metropoville pozwoli ci osiągnać wszystko o czym marzysz, począwszy od idealnej pracy do idealnego domu I perfekcyjnej żony, idealnego zwierzaka I najwspanialszych dzieci. By rozpocząć to wirtualne życie, stwórz swojego idealnego awatara, wybierz perfekcyjny image I cechy charakteru.

Wielką zaletą gier symulacyjnych jest to, że możesz zrealizować większośc swoich marzeń na które nie masz szans w prawdziwym życiu. Na szczęście, Life Quest 2: Metropoville w miarę postępu daje ci takie możliwości. Możesz pracować, odwiedzać rozmaite restauracje, wstąpić na miejscowy uniwersytet I relaksowac sie w klubach. Jest to zatem taka mała szkoła realnego życia z tą różnicą, że wirtualne życie dostarcza ci inne możliwości.

Odmiennie od Life Quest, druga gra stała się bardziej złożona I znacząca. Dodano aspekt przyjaźni – możesz rozmawiać I nawiązywac nowe znajomości, twoje przyjaźnie muszą być podtrzymywane przez rozmowy telefoniczne I wspólne czynności. To nowy pomysł, który dodaje tu aspekt społeczny. Gra posiada wiele rzeczy, które czynią ją oryginalna I świeżą z paroma dorzuconymi ciekawostkami.

Ze strony graficznej gra wygląda dobrze jednak do najlepszych nie należy. Podkład muzyczny za bardzo nie przeszkadza więc raczej jest znośny. Pamiętajmy, że jest to calkiem nowa gra na czas, więc nie powinno się ignorować tutorialu, który jest łatwy do zrozumienia I daje bardzo dużo informacji.

Podsumowując, Life Quest 2: Metropoville nie jest grą na jeden dzień, ponieważ możesz kontynuować swe wirtualne życie tworząc kolejne dzieci, zarabiając więcej pieniędzy, itd. Miłej zabawy!